Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ASUS nie chcę się włączyć i nie reaguje na nic.

25 Kwi 2012 16:09 3617 8
  • Poziom 12  
    Witam, mam laptopa firmy ASUS, ostatnio wszystko było z nim ok, aż do momentu gdy zamiast wyłączyć go, wcisnąłem "WYLOGUJ" w menu start (tzn. tą żółtą kłódkę - Vista), laptop "zgasł" o tyle..
    Po tej czynności nie chcę się włączyć ani nie reaguje na nic. Świeci się jedynie dioda "lampki" na zielono nic poza tym.
    Proszę o pomoc!
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Odłącz zasilacz i wyciągnij baterię, włóż baterie i włącz.
  • Poziom 12  
    Sorki, trochę w tych sprawach jestem cienki, ale gdzie jest bateria? I jak ją wyciągnąć?
  • Poziom 40  
    Sephirothsik napisał:
    Sorki, trochę w tych sprawach jestem cienki, ale gdzie jest bateria? I jak ją wyciągnąć?

Chyba sobie żarty robisz pisząc takie rzeczy.
  • Poziom 12  
    Jestem posiadaczem komputera stacjonarnego, laptop nie jest mój, chciałbym go oddać sprawnego, gdyż takiego otrzymałem.
    Napisałem tutaj z prośbą o pomoc, a nie z prośbą o nic nie wnoszące komentarze :)
    Gdyby to był mój laptop, lub gdybym kiedykolwiek posiadał laptopa to na pewno bym to wiedział, ale niestety. Bóg tak chciał, że mam komputer stacjonarny a to jest moja pierwsza styczność z laptopem

Powie ktoś gdzie znajduje się bateria?
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Jaki to model to jest dokładnie model laptopa firmy Asus? Bez modelu będzie ciężko cokolwiek powiedzieć. Zazwyczaj dostęp do baterii jest od spodu laptopa (ale to też zależy od modelu, bo niektóre laptopy mają wewnątrz obudowy)
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Odwróć go do góry nogami powinna być tam naklejka z nazwą modelu i numerem seryjnym
  • Poziom 12  
    Pisze MODEL: M51S