Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nawigacja Lark FreeBird 50.7HD-DVBT

Przemas42 26 Apr 2012 15:30 11215 7
    Przemas42
    Level 2  
    Witam,
    jestem tu pierwszy raz, więc proszę o wyrozumiałość ;-)

Chodzi o to, że posiadam navi Lark FreeBird 50.7HD i chciałbym odblokować w niej Windows CE 6.0.

W necie znalazłem wiele tematów, jednak żaden nie był dokładnie pod ten model.
    Chciałbym, aby Win CE był całkowicie odblokowany.
    Do komunikacji navi z PC używam ActiveSync (łączy się bezproblemowo).
    Jeśli ktoś posiada wiedzę/informacje na ten temat, bardzo proszę o info.

Pozdro
    Przemas42
    Przemas42
    Level 2  
    właśnie na tej stronie znalazłem większość tematów jednak nie było nic o modelu. którym posiadam
    stas3
    Level 14  
    A ten wątek czytałeś? http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=4485&postdays=0&postorder=asc&start=0

Zastanawia mnie do czego Ci odblokowanie nawigacji?
    Jeśli tylko do użytkowania innych niż fabryczne programów nawigacyjnych (np.AutoMapa)- to na wszystkich Larkach jest taka możliwość bez zmian w programie.
    Trzeba tylko zmienić ścieżkę dostępu.
    Ponadto przez ingerencję w program tracisz gwarancję.
    User removed account
    User removed account  
    sadbam
    Level 1  
    Nie ma potrzeby odblokowywać tej nawigacji. Wgrywasz AM na karte pamieci i smiga
    Dj.mixton
    Level 1  
    Witam jestem początkujacy ale w sensię na tej stronie mam nawigacje lark 50.7 zawiesza mi sie ona nie mogę wejść do systemu wogóle włacza sie kalibracja i zwis nic nie idzie zrobić jak grac nowy system operacyjny trochę juz szukałem i nie mogę nic znaleść dlatego pytam tutaj bo juz sie robię po wcisnieciu reset chyba usowa cos się w systemie z tego co mi powiedziano pomocy przepraszam ze tutaj dodaje ale nie znam sie na tej stronie i juz sam nie wiem co mam tu zrobić
    west175
    Level 1  
    Dj.mixton wrote:
    Witam jestem początkujacy ale w sensię na tej stronie mam nawigacje lark 50.7 zawiesza mi sie ona nie mogę wejść do systemu wogóle włacza sie kalibracja i zwis nic nie idzie zrobić jak grac nowy system operacyjny trochę juz szukałem i nie mogę nic znaleść dlatego pytam tutaj bo juz sie robię po wcisnieciu reset chyba usowa cos się w systemie z tego co mi powiedziano pomocy przepraszam ze tutaj dodaje ale nie znam sie na tej stronie i juz sam nie wiem co mam tu zrobić

Witam mam ten sam problem nawigacja nie chce się załączyć cały czas się restartuje wiem że stary już temat ale może ktoś znalazł rozwiązanie, pomocy