Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje podluznych pionowych glosnikow

WksL 26 Kwi 2012 19:33 876 3
  • #1 26 Kwi 2012 19:33
    WksL
    Poziom 7  

Potrzebuje dwóch podłużnych pionowych głośników do zamontowania na ścianie (dokładnie w rogu). Głośniki o dość nietypowych wymiarach, mianowicie: długości ok 160cm, szerokości min 15cm oraz głębokości porównywalnej do szerokości. Niestety nie mogę znaleźć takich w Internecie.

Prosiłbym, jeśli ktoś zna głośniki o takich parametrach niech wrzuci jakiegoś linka ew. da nazwę.

Jeśli czegoś takiego nie ma w sprzedaży to czy była by możliwość zrobienia tego na zamówienie, jeśli tak to do jakiego specjalisty sie zwrócić i ile to może kosztować.

0 3
  • #2 02 Maj 2012 22:43
    mamtata1
    Poziom 9  

o ile pamiętam canton z seri chrono miał takie ale monitorki

0
  • #3 03 Maj 2012 15:35
    petrus
    Poziom 24  

WksL napisał:
    Potrzebuje dwóch podłużnych pionowych głośników do zamontowania na ścianie (dokładnie w rogu). Głośniki o dość nietypowych wymiarach, mianowicie: długości ok 160cm

nie ma takich, chyba że zamontujesz jakieś wąskie, podwójne tzn jeden nad drugim

0
  • #4 06 Maj 2012 21:13
    wielki206
    Poziom 10  

WksL napisał:
    Potrzebuje dwóch podłużnych pionowych głośników do zamontowania na ścianie (dokładnie w rogu). Głośniki o dość nietypowych wymiarach, mianowicie: długości ok 160cm, szerokości min 15cm oraz głębokości porównywalnej do szerokości. Niestety nie mogę znaleźć takich w Internecie.

Prosiłbym, jeśli ktoś zna głośniki o takich parametrach niech wrzuci jakiegoś linka ew. da nazwę.

Jeśli czegoś takiego nie ma w sprzedaży to czy była by możliwość zrobienia tego na zamówienie, jeśli tak to do jakiego specjalisty sie zwrócić i ile to może kosztować.

Są jeszcze cd 390 z firmy canton.
    U mnie w firmie by Ci to zrobili tylko z wykonaniem i z ceną musialbys sie dogadac. Kilka razy widziałem robili jakies pojedyncze sztuki w połysku na zamówienie. masz link do firmy :
    http://www.diora.swidnica.pl/

0