Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Małe prznośne nagłośnienie.

zgryzliwytetryk 27 Apr 2012 12:50 927 0
    zgryzliwytetryk
    Level 1  
    Witam!

Pisze ponieważ być może ktoś doradzi...
    Potrzebuje fachowej opini nietypowej konfiguracji sprzętu....

W czym rzecz.....
    Chcę zbudowac małe przenośne nagłosnienie do małych występów nie wymagających nagłośnienia estradowego. Do rzeczonych występów używam mikrofonu i podkładu muzycznego. Do tej pory używałem różnych przenośnych wzmacniaczy gitarowych min.: Roland MICRO CUBE, VOX DA5 i innych... Ktore jak przypuszczam są napędzane wzmacniaczami T-klasy z racji zasilania bateriami typu AA
    Niedawno zatyrałem VOX DA10 i chciałem kupić najmocniejszy z serii :DA20 Które wyszły z produkcji... Konkurencja oferuje podobne sprzęty jak roland kc110 ale sa stosunkowo drogie.
    Priorytetem nie jest najwyższa jakość dźwięku<w powyższych sa głośniki szerokopasmowe> a spora moc.

Potrzebuje wszystkich zalet wzmaka T-Klasy-mały, mocny, tani, ekonomiczny.... problem w tym że nie wiem jak taki wzmak sie bedzie sprawował z sygnałem mikrofonowym.......

Chciałbym zbudować prostego boomboxa w oparciu o to:
    http://www.stuffandthings.co.uk/pa_mk3.htm
    Oczywiście w większej skrzyni żeby choć troche brzmiało....
    A więc np.
    Głośniki-Infinity Kappa 693.9i ewentualnie jakieś szerokopasmowe instrumentalne.
    Wzmak-TK2050-niechciałbym ingerować we wnętrzności<lutownicą operuje ale ogólnie z elektroniką słabo...>
    Sygnał z Behringer MICROMIX MX400
    Zasilanie-Akumulator żelowy 12v 7,5A

Prosiłbym o wyrozumiałe opinie....

Jeśli nie trafiłem w dział proszę o przeniesienie.

Z góry dzięki!
    Pozdrawiam
    Jerzy.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo