Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Małe prznośne nagłośnienie.

zgryzliwytetryk 27 Kwi 2012 12:50 864 0
    zgryzliwytetryk
    Poziom 1  
    Witam!

Pisze ponieważ być może ktoś doradzi...
    Potrzebuje fachowej opini nietypowej konfiguracji sprzętu....

W czym rzecz.....
    Chcę zbudowac małe przenośne nagłosnienie do małych występów nie wymagających nagłośnienia estradowego. Do rzeczonych występów używam mikrofonu i podkładu muzycznego. Do tej pory używałem różnych przenośnych wzmacniaczy gitarowych min.: Roland MICRO CUBE, VOX DA5 i innych... Ktore jak przypuszczam są napędzane wzmacniaczami T-klasy z racji zasilania bateriami typu AA
    Niedawno zatyrałem VOX DA10 i chciałem kupić najmocniejszy z serii :DA20 Które wyszły z produkcji... Konkurencja oferuje podobne sprzęty jak roland kc110 ale sa stosunkowo drogie.
    Priorytetem nie jest najwyższa jakość dźwięku<w powyższych sa głośniki szerokopasmowe> a spora moc.

Potrzebuje wszystkich zalet wzmaka T-Klasy-mały, mocny, tani, ekonomiczny.... problem w tym że nie wiem jak taki wzmak sie bedzie sprawował z sygnałem mikrofonowym.......

Chciałbym zbudować prostego boomboxa w oparciu o to:
    http://www.stuffandthings.co.uk/pa_mk3.htm
    Oczywiście w większej skrzyni żeby choć troche brzmiało....
    A więc np.
    Głośniki-Infinity Kappa 693.9i ewentualnie jakieś szerokopasmowe instrumentalne.
    Wzmak-TK2050-niechciałbym ingerować we wnętrzności<lutownicą operuje ale ogólnie z elektroniką słabo...>
    Sygnał z Behringer MICROMIX MX400
    Zasilanie-Akumulator żelowy 12v 7,5A

Prosiłbym o wyrozumiałe opinie....

Jeśli nie trafiłem w dział proszę o przeniesienie.

Z góry dzięki!
    Pozdrawiam
    Jerzy.