Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak odzyskać konto na youtube?

neposz 28 Kwi 2012 03:07 1652 0
    neposz
    Poziom 1  
    W 2006 roku założyłem sobie konto na youtube. Nie używałem go, do dziś (powiedzmy do dziś, już próbowałem na niego wejść z rok, dwa temu) i zapragnąłem się na niego zalogować. Pamiętam nick, chyba hasło, e-mail na który zakładałem konto, ale nie mam do niego dostępu, gdyż zostało "przejęte" przez kogoś innego. Trochę poczytałem i okazało się, że musiałem paść ofiarą łączenia kont gmail z kontem youtube, w czasie gdy nastąpiła fuzja tych serwisów. Ktoś po prostu założył sobie konto gmail z tym samym nick'iem którego używałem na youtube i w skutek łączenia i jakiegoś błędu serwerowego (serwisowego) pochłonął moje konto i nawet go ani razu nie użył. Ostatnie logowanie na tym koncie jest z datą kiedy konto założyłem w 2006 roku. Generalnie chce odzyskać moje konto, skoro ja je założyłem. Szukałem w sieci. Niby czytałem coś o jakiś formularzach, itd... ale nie mogę go odszukać, by móc go wypełnić i wysłać. Również nie znalazłem, żadnego linka z e-mail do techników czy innych odpowiedzialnych ludzi, którzy mogą mi pomóc. Zwracam się do Was. Z góry dzięki za pomoc.