Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komunikat:"Wystąpił poblem z aplikacją ... i zostanie ona zamknięta....

28 Kwi 2012 11:48 4443 9
  • Poziom 8  
    Przeszukałem google i nic nie było. Widać mój komputer jest jedną wielką kupą błędów...Ale co zrobić. Postanowiłem pograć w Assassins Creed, dawno nie grałem więc co mi tam. Wszystko cacy po instalacji jest nowsza wersja no to aktualka chcę zagrać a tutaj...nic. Napęd rusza z płytą rusza,rusza i staje, tak samo z procesami:pokazuje się procesz gry a po 5sek znika. Stwierdziłem że może coś z płytą, więc pobrałem cracki wrzuciłem i tak jak w temacie. "Wystąpił poblem z aplikacją ... i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty etc. Dobra odinstalowałem, postanowiłem zagrać w Mount&Blade Ogniem i Mieczem. Gra zainstalowana patche do gry w sieci także i co? Ten sam komunikat. Wkurzyłem się nie na żarty bo jeszcze w tamtym roku(w grudniu ostatnio) grałem i wszystko było cacy. No to postanowiłem już zirytowany zagrać w jakąś gierkę z magazynów z grami o wymaganiach 1GHz 128ram ogólnie wymagania przeczytałem bardziej szczegółowo od mojej ulubionej książki. Wszystko się zgadza,wymagania spełniają kryteria,poparte wszystko Everestem a tutaj komunikat. Ja już mam dosyć...Tutaj zamieszczam po raz 3 na tym forum dane o kompie:
    Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_gdr.111025-1629)
    Language: Polish (Regional Setting: Polish)
    System Manufacturer: Dell Inc.
    System Model: Latitude D620
    BIOS: Phoenix ROM BIOS PLUS Version 1.10 A08
    Processor: Intel(R) Core(TM)2 CPU T5600 @ 1.83GHz (2 CPUs)
    Memory: 1526MB RAM
    Page File: 694MB used, 2727MB available
    Windows Dir: C:\WINDOWS
    DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
    DX Setup Parameters: Not found
    DxDiag Version: 5.03.2600.2126 32bit Unicode

W evereście znalazło mi taki problem:"ekran directx -Sprzętowe przekształcenia i oświetlenia (HTL) nie są obsługiwane. Nowoczesne gry 3D mogą tego wymagać"
    Uprzedzam, że to nie możliwe aby wymagania niebyły dobre bo gry wszystkie chodziło Assasins creed się ścinał trochę ale na małych detalach było dobrze, to samo z Mount&Blade.
  • Poziom 8  
    Microsoft Windows XP [Wersja 5.1.2600]
    (C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\...>sfc /scannow
    Ochrony plików systemu Windows nie może zainicjować skanowania chronionych plikó
    w systemowych.

Określony kod błędu: 0x000006ba [Serwer RPC jest niedostępny.
    ].
  • Poziom 17  
    Angel097 napisał:
    Assassins Creed (...) Mount&Blade

CHACA napisał:
    Spytam czy gry sa w 3D?

o_O
  • Poziom 38  
    Ten błąd SFC występuje, kiedy na komputerze nie znajduje się odpowiedni plik certyfikatu.
  • Poziom 8  
    To co ja mam zrobić?Bo teraz mam weekend i pojutrze do szkoły, i chciałbym to jak najszybciej naprawić.
  • Poziom 38  
    Zacząłbym od sprawdzenia komputera pod kątem błędów na dysku (chkdsk), błędów pamięci (memtest86+) oraz infekcji złośliwym oprogramowaniem (MBAM + CureIT).
  • Poziom 8  
    CHKDSK zrobiłem,skanowanie CureIT też który wykrył i usunął trojana..a memtest nie wykrył błędów. Co dalej?Bo zainstalowałem Creed'a i nie działa.
  • Poziom 8  
    Na wszelki wypadek dam jeszcze dane o kompie z everesta:
    Komputer:
    System operacyjny Microsoft Windows XP Professional
    Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 3
    DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
    Nazwa komputera ....
    Nazwa użytkownika ....

Płyta główna:
    Typ procesora Mobile , 1833 MHz (6 x 306)
    Nazwa płyty głównej Dell Latitude D620
    Mikroukład płyty głównej Intel Calistoga i945GM/PM
    Pamięć fizyczna 1526 MB (DDR2 SDRAM)
    Typ BIOS'u Phoenix (04/03/07)
    Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)

Ekran:
    Karta wideo Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset Family (224 MB)
    Karta wideo Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset Family (224 MB)
    Monitor Monitor Plug and Play [NoDB]

Multimedia:
    Karta dźwiękowa Intel 82801GBM ICH7-M - High Definition Audio Controller [A-1]