Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyświetlacz SE k750i - czy warto brać zamiennik?

tomybb 28 Kwi 2012 13:58 976 7
  • #1 28 Kwi 2012 13:58
    tomybb
    Poziom 26  

Czy jest jakaś różnica między oryginalnym wyświetlaczem do SE k750i a zamiennikiem za 16zł? tzn. czy warto brać zamiennik?

• #2 28 Kwi 2012 14:07
    galica7
    Poziom 26  

Hmmm nie wiem jak w tym modelu ale w innych modelach było tak że patrząc pod kątem na podróbkę kolory tak jakby ciemniał i ogólnie gorszy kontrast na takim wyświetlaczu noi nie ma gwarancji czy wgl będzie działał

• #3 28 Kwi 2012 14:15
    krzychu95
    Poziom 19  

Zamienniki a w szczególności te tanie mają kłopoty z kolorami, kontrastem czy też podświetleniem. Jaka jest różnica cenowa w wyszukanym przez ciebie oryginale do tej podróbki? Jeżeli jest to np. 10 zł a telefon ma ci dalej służyć to kup oryginał.

• #4 28 Kwi 2012 23:37
    RometFan;p
    Poziom 26  

Szczerze to odradzam zamiennik, bo mi się przytrafił taki w którym w momencie przychodzenia sms albo dzwonienia, po ekranie latały zakłócenia jak w telewizorze;p Jeśli to telefon który ma Ci jeszcze posłużyć, to kup oryginał, ew. kup trupa z dobrym wyświetlaczem.

• #5 29 Kwi 2012 01:52
    jayu0
    Poziom 37  

RometFan;p napisał:
    Szczerze to odradzam zamiennik, bo mi się przytrafił taki w którym w momencie przychodzenia sms albo dzwonienia, po ekranie latały zakłócenia jak w telewizorze;p Jeśli to telefon który ma Ci jeszcze posłużyć, to kup oryginał, ew. kup trupa z dobrym wyświetlaczem.

No na pewno :D Zamienniki lcd charakteryzuja sie slabsza glebia kolorow, jakoscia wykononia, wiekszym poborem pradu. Czy warto brac zamiennik? Zalezy od modelu telefonu no chyba ze klient sobie zyczy to wtedy jego decyzja.

• #6 29 Kwi 2012 08:54
    krystiano973
    Poziom 22  

Przerabiałem zamienniki i nie warto tylko oryginał.

• #7 29 Kwi 2012 09:27
    tele_sim
    Poziom 33  

Nie bedziesz miał problemu dostać oryginalnego lcd od kogoś z forum :) Cena też nie będzie kosmiczna.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME