Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Do czego służy w noki 3220

08 Sty 2005 10:54 1304 14
  • Poziom 16  
    Jak w temacie do czego służy w noki 3220 wejście 5pinowe bod baterią i jakieś łącze pod gómową zaślepką obok bateri? Widziałem kabelek do tego modelu i z tego co sie orientuje to podłącza sie go obok wejścia na ładowarke więc po co te dwa pozostałe? Pytanie oczywiście tylko w celu dokształcenia się lub w miare możliwości zabawy z fonikiem :)

Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    jak masz instrukcje do tego telefonu to tam poszukaj :-D
  • Poziom 11  
    Wydaje mi sie że to jest do czegoś potrzebne, a może to tylko taki bajer żeby było w czym dłubać :D
  • Poziom 37  
    Nie widzialem tego fona ale zlacze obok gniazda ladowania to nazywa sie PopPort i sluzy do podlaczenia sluchawek (czy innych pierdół) oraz komunikacji komputera z fonem za pomaca USB (kabel DKU-5 + PcSuite + driver Dku5) i nim mozesz se jakiegos dzwona wgrac gierke albo tapetke. Podejrzewam ze zlacze pod bateria to zlacze M-Bus (f-Bus) sluzy do komunikacji fona z kompem przez Com-a i nim moze se langa wgrac , nowszy sofcik czy locka zdjac (oczywiscie kalkulatorem bez podlaczania do kompa tez) .
    Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    compaq co do tego żeby poszukać w instrukcji: pokaż mi jakąś instrukcje telefonu po drugiej połowie 2004 roku w której piszą cokolwiek o gniazdach M-bus lub podobnych.
    Gabik001 to pod baterią to jest właśnie m-bus natomiast poza tym jest jeszcze drugie gniazdo ale "obok" bateri ok 1 mm pod nią. zakryty jest gumową zaślepką jak w innych modelach na słuchawki itp. Niestety tam gdzie byłem nie ma żadnej informacji na temat tego badziewia. Wciąż czekam na odpowiedź z firmy Nokia ale prawdopodobnie nic nie powiedzą ciekawego albo się nie odezwą.
    Pozdrawiam
  • Poziom 37  
    A zagladales pod zaslepke? Moze po wymianie tylnej czesci obudowy (na inna z dziurka tam gdzie ta zaslepka) mozna bedzie tam jakas antene zewnetrzna podlaczyc czy cus?
    Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    dobra panowiie wiem do czego to jest. Służy to do podłączenia obudowy z wyświetlaczem diodowym :) hehe mam taką i zajefajnie to działa niestety kosztowało mnie to 150 zeta ale warto było :)
  • Poziom 11  
    a skąd ją wziołeś bo też bym taką chciał kupić
  • Poziom 17  
    co za problem kupic nokie 3220? idziesz do salonu ery, komisu, allegro i kupujesz :D
    chyba ze chcesz taniej to zawsze moga pomoc ci koledzy w zdobyciu nowego telefonu:D
  • Poziom 16  
    compaq czytaj uważniej rafalg1 mówi o obudowie a nie o telefonie :)
    rafalg1 obudowe dostałem w sklepie internetowym ze stanów mi przysłali koszt 40 zł obudowa po promocji 41.99$ teraz niewiem ile kosztuje jak znajde strone dam link
  • Poziom 11  
    bede wdzieczny, to chyba fajny bajerek, super musi wygladac te pisanie w powietrzu.
  • Poziom 11  
    jak wezme wypłate i nie bede mial pilniejszych wydatków to moze sobie kupie :-) Dzieki!