Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Briggs&Stratton 35 classic, gaśnie po 30 sekundach.

turbo3211 28 Apr 2012 15:55 8453 9
    turbo3211
    Level 9  
    Kosiarka pochodzi 15-30sek.i gaśnie. Świeca jest czarna, gdy wymienię na inną lub wyczyszczę po chwili znowu to samo.Co zrobić?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    helena33
    Level 27  
    Wyczyść gaźnik i wymień membranę, filtr powietrza też przydał by się nowy. Paliwo zalej świeżę.
    turbo3211
    Level 9  
    Wyczyściłem gaźnik, membrana i uszczelka nowa, filtr wyczyszczony, w dobrym stanie, świeca nowa i dalej, to samo. Gaśnie, świeca jest czarna, nie raz "strzela"
    helena33
    Level 27  
    turbo3211 wrote:
    filtr wyczyszczony,

Suchy czy nasączony olejem?
    turbo3211
    Level 9  
    filtr suchy
    helena33
    Level 27  
    Nasącz od spodu olejem, ale delikatnie.
    User removed account
    User removed account  
    turbo3211
    Level 9  
    Tej rurki nie czyściłem, jutro to zrobię i nawilżę filtr olejem,a jak już będę przy tym grzebał, jeżeli to nie będzie to, to co jeszcze można zrobić?
    User removed account
    User removed account  
    turbo3211
    Level 9  
    Rurkę wyjąłem i wyczyściłem. Filtr nasmarowałem olejem i puściłem ją na 15 minut, chodziła cały czas równo i nie kopciła, myślę że będzie ok. Na razie jest mokro i nie można kosić, sprawdzę ją jak będzie pogodnie i dam znać czy chodziła bez zarzutu, na razie dzięki.

Dziś kosiłem przez 3 godz.i chodzi super, bez zalewania świecy i równo. Dzięki za pomoc helena 33 i Rycho T.