Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki to model kuchenki - identyfikacja

29 Apr 2012 12:17 6354 7
  • Level 2  
    Witam drogich forumowiczów, chce wymienic dysze pod butle i chciałbym sie dowiedzieć jaki jest typ,model tej kuchenki . Naklejka zostala zerwana i tylko data produkcji sie zachowała .Szczególy -Mastercook Wrozamet ,4 palniki, piekarnik gazowy ,rok produkcji 27,11,98 Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.
    Jaki to model kuchenki - identyfikacja
  • Level 11  
    Witam.
    Najlepiej wykręć dysze i udaj sie do sklepy AGD to ci dobiorą takie same.
  • Level 2  
    Niestety ta kuchenka jest u mojej babci na niezłym zadupiu:) do której jade za pare dni i nie mam mozliwosci wykrecenia dysz.
  • Level 13  
    Idz ze zdjeciem do jakiegos znajomego sklepu agd i niech ci dadza 2-3 rodzaje ktore powinny pasowac a reszte opddasz jak wrocisz.
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    A nie będzie tak, że ważne jest, jakie tam są palniki? Z tego, co widzę, to pewnie jakieś SABAF. Zresztą w przyzwoitym sklepie powinni wiedzieć już po podaniu marki kuchenki.
  • Level 2  
    Błażej wrote:
    A nie będzie tak, że ważne jest, jakie tam są palniki? Z tego, co widzę, to pewnie jakieś SABAF. Zresztą w przyzwoitym sklepie powinni wiedzieć już po podaniu marki kuchenki.

Co prawda już od ładnych paru lat tego modelu się nie produkuje ale dysze powinny być dostępne, palniki to SABAF. mogę podejść do sklepu firmowego i zapytać (mam go za płotem).
  • Level 12  
    Witam i sorki,że podpinam się pod temat,wiedząc,że rok już w nim nie pisano,moim zdaniem jest to Mastercook z rodziny 1500
  • Level 2  
    david-92 wrote:
    Witam i sorki,że podpinam się pod temat,wiedząc,że rok już w nim nie pisano,moim zdaniem jest to Mastercook z rodziny 1500

Zgadza się, to będzie ta seria. Sklepu firmowego już nie ma, firma w upadłości, jeszcze nie wiadomo kto przejmie i pod jakim szyldem będzie istnieć.