Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

secpol.msc blokuje system32 w Windows XP Pro

DeFarr 29 Kwi 2012 13:04 920 2
  • #1 29 Kwi 2012 13:04
    DeFarr
    Poziom 9  

Witam.

Strasznie namieszałem w ustawieniach secpol.msc. Chciałem się przekonać, co się stanie, gdy zablokuję dostęp użytkownikom do folderu system32. Niestety, przez nieuwagę, nie odznaczyłem opcji, żeby ograniczenia dotyczyły wszystkich użytkowników oprócz administratorów. I klapa gotowa. Teraz system nie loguje się na żadnego użytkownika, tylko rozpoczyna się logować i po sekundzie wylogowuje się (było automatycznie ustawione logowanie danego użytkownika).
    Czy można jeszcze jakoś kulturalnie z takiej sytuacji wybrnąć, czy już tylko pozostało chamskie rozwiązanie, czyli format i stawianie windy od nowa? :|
    Proszę o ewentualne wskazówki.
    Pozdrawiam.

0 2
  • #2 29 Kwi 2012 13:40
    iagre
    Poziom 35  

Próbowałeś użyć "Ostatnia dobra konfiguracja"? Próbowałeś zalogować się w trybie awaryjnym na konto Administrator? Jeśli to nie pomaga to uruchom Linux CD/DVD-Live i za jego pomocą podmień pliki...

0
  • #3 29 Kwi 2012 17:31
    DeFarr
    Poziom 9  

Próbowałem ostatnią dobrą konfigurację, próbowałem uruchomienie w trybie awaryjnym - cały czas ta sama śpiewka, zaczyna logować się i po sekundzie wylogowuje się i tak w kółko. Próbowałem za pomocą mini Windowsa XP, takiego odpalanego z płyty podmienić cały katalog system32. Podmienić podmieniłem, ale bez rezultatu. Podejrzewam, że jakieś wartości w rejstrze trzebaby usunąć, ale nie mam pojęcia, gdzie tego szukać.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo