Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rozkodowany kluczyk centralnego zamka RENAULT ESPACE

29 Apr 2012 14:16 13432 2
  • Level 9  
    Witam mój problem jest podobny jak w pozostałych postach wymieniłem baterie i to by było na tle centralny nie działa.Czytałem wiele tematów na ten temat ale cisza jeżeli chodzi o renault espace . Mój model jest z 2000 r 2.2 DT proszę powiedzieć jak mogę rozkodować bez serwisu no i gdzie szukać ewentualnych kodów ponieważ na płytce nic takiego niema są tylko te nr FRW9HTK7 oraz 196.9/M proszę o pomoc zamieszkuje UK a cena w serwisie to masakra miałem podobny problem z passatem 3 lata temu i skasowali mnie za taka usługę 90 funtów
  • Level 35  
    karuzo wrote:
    Witam mój problem jest podobny jak w pozostałych postach wymieniłem baterie i to by było na tle centralny nie działa.Czytałem wiele tematów na ten temat ale cisza jeżeli chodzi o renault espace . Mój model jest z 2000 r 2.2 DT proszę powiedzieć jak mogę rozkodować bez serwisu no i gdzie szukać ewentualnych kodów ponieważ na płytce nic takiego niema są tylko te nr FRW9HTK7 oraz 196.9/M proszę o pomoc zamieszkuje UK a cena w serwisie to masakra miałem podobny problem z passatem 3 lata temu i skasowali mnie za taka usługę 90 funtów

W tym roczniku sam nie naprawisz, ceny podobne jak w polsce.
  • Level 11  
    temat stary ale dla potomnych przypomnę :) jeżeli przed wymianą bateryjki centralny działał wystarczy go tylko ponownie zsynchronizować i nie potrzeba do tego żadnego testera :) wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki ,przekręcić do zaświecenia kontrolek na desce ponownie wyłączyć ,następnie przytrzymać przycisk od zamykania centralnego zamka (ten nad lusterkiem) w pozycji ZAMKNIJ (na dół) trzymać tak długo aż zamek zamknie się i ponownie otworzy wtedy zaświeci na stałe czerwona dioda immo na desce rozdzielczej wtedy przytrzymujemy przycisk w kluczyku (jeżeli są dwa kluczyki to najpierw w jednym później drugim) po odebraniu kodu z każdego kluczyka zamknie się i otworzy zamek.
    i to by było na tyle licznik sam wyjdzie z procedury przyuczania