Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

komputer nie widzi karty graficznej 8800 gts

mar1181 29 Apr 2012 21:08 1388 3
    mar1181
    Level 9  
    Witam, mam problem z karta graficzna tzn najpierw były takie paski różowe, później już karty komputer nie widzi, na forum była rada w piekarniku zrobiłem ale dalej nic, dziwne jest tylko to ze karta chodzi wentylator, monitor podłączony pod ta kartę działa normalnie (ale nie widnieje ona jako urządzenie nigdzie) tylko ta na płycie głównej, w biosie mogę przełączać obojętnie jak (monitor działa gdy podepnę pod zintegrowana i tak samo jak pod geforce 8800 gts)

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+, 2599 MHz
    PŁYTA GŁOWNA ASUS M2A-VM HDMI
    ZASILACZ CORSAIR VX450 W
    PAMIEĆ 2045
    adamadi33
    Level 43  
    Upiec możesz ciasto w piekarniku nie kartę graficzną.
    Karta nadaje się tylko do kosza.
    Oximon
    Level 27  
    W karcie najprawdopodobniej coś się uszkodziło. Jeżeli zaczęło się od pasów najprawdopodobniej powoli zabijał ją zasilacz (podaj markę i moc). Wkładając ją do piekarnika uszkodziłeś ją na amen. W tym momencie nadaje się tylko na złom. Gdyby nie to głupie posunięcie może by coś poradzili w serwisie (np. mogli wymienić pamięć, jeżeli okazałoby się, że tylko ona padła), a w tym momencie rozglądaj się za czymś nowym.
    mar1181
    Level 9  
    witam komputer przestał widzieć kartę jeszcze przed wypiekiem zanim włożyłem ja do tego piekarnika to otworzyłem ja i zmieniłem paste ale komp juz karty nie widzial trudno miała 4 lata czas na nowa ale to i tak tylko juz dla mojego syna 4 letniego to jakaś zwykła kupie dzięki pozdrawiam