Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hamachi - duży kłopot. Bład VPN

SKYFander 30 Apr 2012 18:18 18049 4
    SKYFander
    Level 8  
    Witam. Mam nadzieję że dobry dział.
    Mam problem z programem hamachi. Gdy połączę sie z kolegą mam go na zielono ale obok mam żółty trójkącik. Po kliknięciu szczegółów okazało się ze to błąd VPN. Kolega ze mną tego nie ma. System to Windows 7 32bit. Zapora wyłączona,antywirusa też wyłączałem ale nic to nie daje. Używam najnowszej wersji programu. Instalacja starszych wersji (1.0.3.0 i 1.0.1.5) kończy się błędem na etapie instalacji sterowników. I właśnie to chyba jest problemem. Rozwiązaniem tego problemu powinno być ustawienie hamachi na samej górze połączeń. Ale gdy wejdę w zaawansowane ustawienia karty sieciowej nie mam połączenia hamachi:
    Hamachi - duży kłopot. Bład VPN
    Ręczna instalacja sterownika też kończy się błędem. Porty na routerze są odblokowane.
    Jacq88
    Level 20  
    Witaj,

Czy instalacje sterownika przeprowadzałeś z uprawieniami administratora (tak jak jest to wymagane)?

Pozdrawiam,
    Jacek
    SKYFander
    Level 8  
    Tak. Konto ma uprawnienia administratora. instalacje tez jest uruchamiam jako administrator.
    Jacq88
    Level 20  
    Dziwne. Przed chwilą zainstalowałem wersje Hamachi 2.1.0.166 Link

Zainstalowało się bez problemu.

Spróbuj może tej wersji.

Pozdrawiam.
    FilWen
    Level 2  
    Witam.
    Są może jakieś rozwiązania w tym temacie? Mam dokładnie taki sam problem i nie instaluje mi się żadna z wersji hamachi. To samo mam jeżeli chodzi o jakiekolwiek karty sieciowe. Komputer jakby opierał się instalacji sterowników. Przy ręcznej instalacji adaptera sieci występuje błąd: Nie można odnaleźć określonego pliku.
    Z góry dziękuję za pomoc.