Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung F480 - zżera baterię, nie chce się wyłączyć, szybko pada.

30 Kwi 2012 23:58 1435 2
  • Poziom 1  
    Witam,

od kilku dni mam problem z moim samsungiem. Otóż bateria, dotąd trzymająca po kilka dni (2 dni to absolutne minimum), nie wytrzymuje teraz doby. A gdy telefon informuje o jej wyczerpaniu i się wyłącza, to sam się spowrotem włącza. Na początku tego nie zauważyłem, dopiero potem się okazało, że on się tak co chwilę wyłącza i włącza spowrotem (rzecz jasna, do momentu wpisania kodu telefonu), dopóki bateria nie padnie kompletnie. Ładuje się normalnie, wszystkie funkcje ma sprawne jak dotąd, nie był nigdy zalany czy coś. Wymieniłem mu dziś baterię,ale jak chcę go wyłączyć, to znowu po chwili sam się włącza (na razie nie miał okazji się na niej rozładować).

Nie wiecie może, co może być przyczyną takiej usterki i ja temu można zaradzić?
  • Poziom 9  
    Witam miałem podobny problem okazało się że wyświetlacz robił jakieś zwarcie
  • Poziom 34  
    Na początek trzeba rozebrać telefon i zobaczyć jak wygląda płyta główna. A jeszcze lepiej by było podpiąć wyłączony telefon pod zasilacz serwisowy i zobaczyć czy nie ma poboru prądu.