Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jakie najlepsze słuchawki do grania?

03 May 2012 00:47 2404 6
  • Level 1  
    Witam
    Chciałbym kupić słuchawki bez mikrofonu do grania za max 300 zł (mikrofon zostanie nabyty oddzielnie).
    Dźwięk ma być czysty i powinien być dobry bass.
    Słuchawki muszą być wygodne, w miarę duże.

Przeglądając fora znalazłem Creative Aurvana Live i Sennheiser HD 448, ale gdy przeczytałem inne opinie, to podobno te słuchawki są bardziej do słuchania muzyki, niż do gier.

Proszę o pomoc
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 34  
    A w czymże słuchawki sprawujące się świetnie przy słuchaniu muzyki będą utykać podczas grania w gry? Od siebie polecam przetestowane i dobrze mi służące Sony MDR-XD200. Słucham w nich muzyki i grałem w gry.
  • Level 34  
    Tyle lat żyję i nie wiedziałem, że słuchawki mogą też służyć do grania ja zawsze,jak dotychczas używałem słuchawek do słuchania. W co można grać słuchawkami? :-0
  • Level 34  
    Można grać słuchawkami komuś na nerwach. ;-)
  • Level 10  
    Ważne by to były słuchawki wokółuszne, a nie na nauszne.
    Tego na zdjęciach nie widać, ale pisze w danych, z angielska Cirrumaural.
    Przydały by się typu zamkniętego, czyli osoby sąsiadujące nie muszą słuchać treści gry ;-)))
    A my przy okazji mamy spokój i ciszę od otoczenia.
    Z firmy Sennheiser to np modele HD265, HD280, HD380.
    Za używane to będzie poniżej 300PLN
  • Level 40  
    creative arena surround a mikrofon zawsze możesz odpiąć.
  • Level 9  
    Na PC to polecam słuchawki razer moray (sam takich używam), nie są drogie i dość dobrze mi się w nich gra, ale są to słcuhawki douszne, jeśli muszą to być słuchawki nauszne to polecam CREATIVE FATAL1TY - mają odpinany mikrofon :).