Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen C5 mk I centralny zamek

03 Maj 2012 07:18 3252 6
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich.Jak w temacie mam problem z pilotem,a mnianowicie nie mogę zamknąć ani otworzyć samochodu z pilota.Gdy na wyświetlaczu zgaśnie tryb eco i naciśnę na obojętnie który guzik to reakcja jest natychmiastowa i zapala się wyświetlacz.Przeczytałem już wszystkie tematy odnośnie kodowania kluczyka i nic to nie dało.Po wymianie baterii nie zauważyłem różnicy.

Dzisiaj próbowałem Lexią i nic z tego nie wyszło.Znajomy zadzwonił do swojego człowieka w serwisie i dowiedziałem się że ewentualny koszt zakodowania kluczyka wyniósł by ok 500zł.Zastanawiam się gdzie lezy wina tego problemu i czy wymiana bsi dałaby jakiś efekt.
  • Poziom 2  
    Dziś zauważyłem że po kilkukrotnym przekręceniu kluczyka w zamku drzwi kierowcy nie zawsze zadziała centralny.Myślę że skoro nie działa pilot i wariuje centralny to wymiana centralki od centralnego mogłaby dać jakiś efekt.

Co o tym sądzicie ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Jestem początkującym jeśli chodzi o tematy związane z elektroniką i to są tylko moje domysły.Byłem u fachowca i po kontakcie z kumplem z serwisu zaśpiewali mi w aso 800zł w co wlicza się wymianę sterownika i kodowanie kluczyka.Więc pomyślałem że mogę wymienić ów sterownik sam i sparować go u wyżej wymienionego fachowca ponieważ bawi się w takie rzeczy.Pomyślałem że na forum ktoś już miał taki problem bo podobno w aso często mają klijentóów z taką przypadłością.Facet z Lexią nie mógł przypisać kluczyka do centralki,immo działa bo po ostatnim odpięciu aku musiałem go zakodować ale problem z centralnym nie znikł.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    cybula91 napisał:
    ewentualny koszt ... wyniósł by ok 500zł.

cybula91 napisał:
    zaśpiewali mi w aso 800zł

Cena rośnie, im więcej będziesz sam kombinował, tym wyższy będzie rachunek. Przemyślałeś to?
  • Poziom 2  
    W tym momencie sam już nie wiem czy można wogóle zrobić to we własnym zakresie poniżej 500zł.Chyba dam sobie spokój póki co.

Problem rozwiązany więc temat uważam za zamknięty.
  • Poziom 10  
    Witam,

Wiem, że temat trochę ma, ale czy mógłbyś opisać co było odpowiedzialne za takie zachowanie i co zostało wymienione/naprawione?