Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio samochodowe Alpine 7293M nie gra, występuje samoczynne przewijanie kasety

arturbor. 08 Jan 2005 20:26 1895 6
    arturbor.
    Level 22  
    Cześć mam radyjko (model wymieniony w temacie), w którym jest następujący. Problem po włączeniu zasilania, gdy kaseta znajduje się w środku, to chwilę odtwarza a po ok 10s zaczyna się przewijać samo z siebie.
    Co może być tego przyczyną (czy mógł siąść układ od sterowania bo w tym radiu jest wszystko zautomatyzowane)?
    Z góry dziękuję za nadesłane odpowiedzi.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    arturbor.
    Level 22  
    Cześć już chyba wiem co może być przyczyna tej usterki, a mianowicie chyba niesprawny jest układ jednorzędowy PU4724 jest to układ sterujacy całą pracą magnetofonu i problem tkwi w tym że nie można go znaleśc w sklepie i bardzo was prosze o pomoc w znalezieniu odpowiednika tego układu. Dzieki i Nara.
    MałyLesiu
    Level 17  
    Ma takie pytanie.Czy to jest radjo na kieszen?Bo mam Alpine 7283M 9kieszen) i niewiem jak sa wyprowadzone kable z kostki.szukalem juz wszeszie i nic nieznalazlem na www.studio24.prv.pl tez niema:(.Jezeli jest to radjo z kieszenia to muglbys mi rozrysowac lub rozpisac wyprowadzenia?z gory wielkie dzieki!
    arturbor.
    Level 22  
    Cześć juz ci wysyłam na forum plik z exela z opisem złączy jak tam zauważysz do wszystkich podpięcie zasilania jest jednakowe(piny 31,32 a mase to znajdziesz też tam znajdziesz) a głośniki również znajdziesz tam bez problemu jest wszystko opisane. A opis tych pinów jest na stronie www.studio24.prv.pl na tej na której ty szukałeś. Zdjecie które ci zamieszcze jest do takie same do opisów które ci wysłałem w exelu takie same.
    arturbor.
    Level 22  
    Mozliwe że napiecie jest takie samo jak z opisie kosci radia Alpine 7903MS mozna sprawdzić na zasadzie prob i błędów. Wejdz na strone www.studio24.prv.pl tam po lewej jest odnośnik do kablomania i po wciśnieciu jego wybierz pozycje złącza modeli z kieszeniami i tam na samym poczatku masz troszke podobne złącze popróbuj moze sie uda znaleść zasilanie na takich pinach jak tam opisują.