Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmywarka bosch silence plus słabo suszy

03 Maj 2012 21:00 6944 2
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem ze zmywarką Bosch Silence Plus (nowa 5 miesięczna) naczynia po zakończonym cyklu mycia są mokre, ścianki, drabinki szuflad oraz ramiona spryskujące całe w kroplach nawet po odczekaniu dłuższego czasu. Najlepiej jest gdy ją otworzę i samoczynnie trochę naczynia doschną ale i tak muszę pamiętać by najpierw wyjmować naczynia z dolnej szuflady by dodatkowo ich nie moczyć opadającymi kroplami z górnej. Nie ma znaczenia jakich kostek używam (nawet tych w płynie) i czy wlewam nabłyszczacz, różnica jest ledwo zauważalna to samo dotyczy zmiany programów. Nie wiem czy to jest wada podlegająca gwarancji czy tak ma być ?! Koleżanka ma starą zmywarkę i wszystko jest suchutkie !!! Co robić ? Proszę o poradę.
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    niebea napisał:
    Nie wiem czy to jest wada podlegająca gwarancji
    Zmywarka powinna suszyć. Szczególnie jeśli jest zainstalowana i używana zgodnie z instrukcją obsługi.
    Jeśli jest to wersja do zabudowy, warto sprawdzić czy nie jest zbyt szczelnie "opakowana" szafkami. A potem pozostaje wezwać serwis.
  • Poziom 2  
    Dzięki za szybką odpowiedz, faktycznie jest to zmywarka do zabudowy ale nie jest zbyt 'opakowana' szafkami. Więc pozostaje serwis ! Pozdrawiam