Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panel Mitsubishi F940-GOT-SWD czym programować?

04 Maj 2012 13:13 869 2

 • Poziom 12  
  Witam.
  Mam panel jak w temacie. Panel jest zaprogramowany i działa. Kłopot w tym, że maszynę chcemy wysłać za granicę i klient zażyczył sobie zmianę języka na angielski
  (jest tylko polski). Czym można to programować?. Dzwoniłem do Krakowa do przedstawiciela i tam usłyszałem, ze jest to panel Beijera i należy go programować H-Desinerem. Kłopot jest taki, że H-Designer nie obsługuje tego panelu. Poza tym jest to stary panel i Mitsubishi nie udziela wsparcia. Może ktoś ma pojęcie czym to zaprogramować?

  Z góry dziękuję za pomoc.
  Jacek
 • Poziom 17  
  Ten panel programuje się za pomocą GT Designer2 Version 1
  Zajrzyj na tą stronkę: http://www.mitsubishi-automation.pl/products/visualisation_f_940_got.htm?distributor=0
  Nie wiem dokładnie gdzie dzwoniłeś ale nie sądzę że MPL z Krakowa pomyliłby panele serii GOT Mitsubishi z Beijer Electronics.
  Nawet kiedyś byłem na szkoleniu z serii GOT1000 w MPL Pruszków. Wykładowca był z Krakowskiego oddziału MPL.
  Tu dowód na powiązanie GT Designera z tym panelem: https://my.mitsubishi-automation.com/download...id=1638&saveAs=0&form_submit=Poka%C5%BC+teraz

 • Poziom 12  
  Zadzwoniłem właśnie do MPL, al była to połowa długiego majowego weekendu, więc może ekipa była w osłabionym składzie, a panel jest nieco leciwy więc nie bardzo mi pomogli. Ale gdy zadzwoniłem w poniedziałek wszystko się wyjaśniło, dostałem i GT Designera i manual. No i udało się przeprogramować panel.
  Dzięki za pomoc.

  Pozdrawiam.