Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka pralka - Bosch, Mastercook czy Beko?

Kokosz71 04 May 2012 17:55 6885 5
    Kokosz71
    Level 2  
    Witam. Stoję przed wyborem pralki. Moje stare, poczciwe Gorenje padło....
    Czytałem rożne opinie i dalej nie mogę się zdecydować. Jestem zainteresowany kupnem któregoś z modeli BOSCHa, MASTERCOOKa lub BEKO /chodzi o modele w granicach 7-9 kg pojemności/. Rozważam takie modele:
    Bosch WAE 2437 E PL,
    Bosch WAE 2447 FPL
    Mastercook PFD 1237,
    Beko WMB 91242 LC.
    Co o nich sadzicie? Czy ktoś już korzysta z tego sprzętu i mógłby coś o nim powiedzieć? W chwili obecnej skłaniałbym się ku Mastercookowi i Beko /kusi gwarancja 5 letnia/.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    noel79
    Level 21  
    Na beko nie masz co się zastanawiać . Na twoim miejscu zastanowił bym się nad boschem lub mastercook .Ja mam boscha już 8 rok i wymieniałem tylko grzałkę . Co do beko ma teściowa byle jaki program trwa koło 2 godzin i tak nie jest wyprane jak w mojej pralce nawet w krótkim cyklu.
    zwykły człek
    Level 20  
    Ja bym wziął Mastercooka - tańszy na starcie, znacznie tańszy serwis, a za zaoszczędzone pieniadze dokupiłbym 5 lat pełnej gwarancji na ich stronie i miałbym wszystko z głowy.
    gorenje2
    Level 10  
    @kokosz, skoro postrzegasz Gorenje jako poczciwa i wypróbowaną już markę, zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi modelami; obecnie pralki dostępne a nowej linii (klasa energetyczna A+++, pojemność – 7kg), posiadają wiele przydatnych funkcji (np. możliwość tworzenia własnych programów czy tryb ECO), jak również są przyjazne dla środowiska :) Więcej info znajdziesz tutaj: http://www.gorenje.pl/pralnictwo/pralki_standardowe
    User removed account
    Level 1  
    mędrek82
    Level 12  
    ja też polecałbym Mastercooka dobre parametry - tańszy a parametry przyzwoite - jest też 45 minutowy ekonomiczny program prania