Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z firefoxem, cichy dźwięk przez skype.

Block3r 05 Maj 2012 10:21 1448 2
  • #1 05 Maj 2012 10:21
    Block3r
    Poziom 12  

1. Ostatnio borykam się z problemem reklam, zapewne większość was wie jak na serwisach (sendspace) wymiany plików występują reklamy typu: "Pobierz plik!", raz zdezorientowany w to nacisnąłem i pobrałem jakiś InstallSetup, miał 250kb - no myślałem, że to jest to, co chciałem pobrać, bo to też miało taką małą wielkość, ale kiedy to odpaliłem, poczułem że coś jest nie tak. Samo się zainstalowało, to jakieś reklamy "Babylon", od razu przeszukałem programy i funkcje (win 7 64 bit) w celu zlikwidowania tych śmieci, usunąłem toolbara i jeszcze coś, ale teraz np. na forum elektroda czy na innych co 5 słowo mam na niebiesko i jak na to najadę pokazuje się jakaś reklama... Odinstalowywałem firefoxa, lecz to nic nie dało.

2. Kiedy odpalę jakiś program - cokolwiek - firefox, gry, GG a następnie połączę się z kimś przez skype to dźwięk w tym programie do zakończenia rozmowy jest ściszony, jedynym lekarstwem na to jest restart programu, a restartowanie co chwilę gry nie jest miłe. Dźwiękowa zintegrowana, płyta GIGABYTE GA-970A-UD3, system win 7 64 bit.

EDIT: Dobra, z tym text enhance sobie poradziłem, to był jakiś dodatek do przeglądarki Bcool.

• #2 05 Maj 2012 10:45
    Kasek21
    Poziom 43  

Kliknij lewym przyciskiem myszy na głośniku w pasku zadań, wybierz mikser i zwiększ głośność dla Skype - zmniejsz głośność dla programu/gry.

• #3 05 Maj 2012 13:58
    Block3r
    Poziom 12  

Dobra, mam - przyciszyłem skype, jest git. Grę miałem na max już ustawione.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo