Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota RAV4 2.0 I - nie wkręca się na obroty.

zybek666 05 May 2012 10:25 7238 4
 • #1
  zybek666
  Level 9  
  Witam.Mam problem z toyotą rav4 2.0.i rok 2000 benzyna gaz.Klient przyprowadził na regulacje zaworów a okazało się ze zawór ma upalony ponieważ nie miał dobrych luzów zaworowych. Wyjąłem głowicę, wymieniłem zawór, wymieniłem uszczelniacze zaworowe,oraz wyregulowałem luzy zaworowe. Poskładałem wszystko, rozrząd na znaki firmowe i i uszczelniłem resztę podzespołów. Gdy uruchamiam silnik, odpala dobrze pracuje równo, ale po dodaniu raptownie gazu nie wkręca się na obroty, błędów nie ma w sterowniku. Proszę o pomoc i poradę, jak ktoś się zetknął z takimi objawami.
 • #3
  zybek666
  Level 9  
  własnie podpada mi to że kolektor strasznie szybko sie nagrzewa i wykrece katalizator który jest z kolektorem tylko on jest z 4 sondami i jak go odkrece tez może źle reagowac ,ale sprawdze to dzisiaj. Jeszcze jak chodzi silnik to w kolektorze ssącym słychac takie małe piszczenie (ciche)
 • #4
  zybek666
  Level 9  
  Sprawdziłem katalizator jest ok .Może nie przestawia fazy rozrządu.Może ktos wie jakie napiecie powinno byc na tym czujniku ,co załancza zmienną faze?
 • #5
  zybek666
  Level 9  
  PRZEPŁYWKA BYŁA ZABRUDZONA PROSZE O ZAMKNIECIE TEMATU