Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTTrack problem z kompletnym zapisem strony

wicy 05 Maj 2012 21:03 799 2
 • #1 05 Maj 2012 21:03
  wicy
  Poziom 22  

  Próbuję zrobić kopię offline serwisu ze zdjęciami. Strona galerii to wygenerowane pliki html dla każdego zdjęcia z odnośnikami do katalogów, zdjęć poprzednich, zdjęć następnych, itp. oraz narzędziem js do powiększania.
  Próbowałem HTTrack, Teleport Pro, wget i dodatku Scrapbook. Żaden z tych programów nie potrafi z pobranych setek plików html "wyłuskać" odnośników do właściwych zdjęć, które znajdują się w podkatalogu http://domena/photo..
  Próbowałem już chyba wszelkich kombinacji w w/w programach - bez efektów. Czy problemem dla programów może być to, że link do zdjęcia właściwego jest w znacznikach <span id="image_source">http://domena/photo/katalog/katalog/zdjecie.jpg</span> ?
  Samo zdjęcie z adresu http://domena/photo/katalog/katalog/zdjecie.jpg otwiera się w przeglądarce i mogę użyć "zapisz jako". Nie mam jednak dostępu do katalogów nadrzędnych zdjęcia przez ftp.

  0 2
 • #2 05 Maj 2012 21:24
  ITS Arturr
  Poziom 13  

  Może po prostu spróbuj wejść po ftp?
  Puść mi na priv konkretnie co i skąd chcesz zdjąć - sprawdzę.

  0
 • #3 05 Maj 2012 21:27
  wicy
  Poziom 22  

  Nie mam dostępu ftp do strony, ani żadnego podkatalogu. Mam dostęp jedynie do poszczególnych plików rozmieszczonych w różnych katalogach. Strukturę tych katalogów "znają" pliki html generowane przez skrypt galerii. Ja mam tylko dostęp do html i jpg, do którego niejawinie kieruje html.

  0