Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

3210 zamiast ładować rozładowuje baterie

09 Sty 2005 11:45 1498 5
  • Poziom 17  
    Mam problem nokią 3210 jak w temacie który polega na tym że zamiast ładować baterie to ją rozładowuje. Baterię i ładowarkę sprawdzałem na innych fonach i jest wszystko ok. Ta nokia rozładowuje mi każdą baterię! Od czego mam zacząć, jaka może być tego wina?? Proszę o pomoc i z góry dziękuje.
    Nie używaj dużych liter w tytule - REGULAMIN.
    (!!!) - ozdobnik? [h]
  • Poziom 18  
    Wszystko zależy od tego na jakim etapie zaawansowania jesteś i czy telefon nie ma uszkodzonych elementów.
    Na początek możesz wymoczyć fona w izopropanolu, cleanserze lub spirytusie. Wysusz go dobrze a następnie złóż i odpal.
    Proponuję cleanser bo spirytus nie usuwa dobrze korozji.
    Jeżeli awaria nie została usunięta, proponuję HA. Uważaj tylko bo grzanie + śniedź to nic dobrego.
    Jeżeli nie zrozumiałeś zbyt wiele z tego co napisałem, zanieś słuchawkę do kogoś kto zna się na rzeczy bo niewiele zdziałasz sam.
    Pozdrowienia.

Jeżeli to Cię uspokoi, możesz zmienić oprogramowanie :) Tylko nie wiem czy to coś da bo podejrzewam zwarcie.
  • Poziom 17  
    zauważyłem że C100 jest pęknięty moze to być właśnie od tego??
  • Poziom 29  
    dokładnie niewiem ale widze że c100 znajduje sie przy układzie odpowiadającym za ładowanie a wiec może być to jego wina najlepiej wymień i się przekonasz
  • Poziom 17  
    mam jeszcze taki problem:
    Gdzie można kupić nowy termistor do 3210 gdyż nie mam juz z czego wylutować :(
  • Poziom 13  
    Nowy termistor...a chcesz wylutowywać...ciut sprzeczne...ale mniejsza o to...poszukaj na allegro kupisz całą płytke do 3210 za grosze :)