Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Moja nawigacja mio c720 nie łączy sie z komputerem tzn:

RE64 06 May 2012 22:24 7632 13
    RE64
    Level 9  
    na ekranie nawigacji widać postęp jak by się łączyła natomiast na kompie w pasku nic się nie dzieje komputer jej nie wykrywa mam więc prośbę ma ktoś ma na to rade jak przywrócić w navi prawidłowość działania po prostu już dość długo mnie trafia bo nie mogę nic zrobić mam ją odblokowaną ale problem pozostaje cały czas nawet nie mogę jej sprawdzić żadnym programem antywirusowym bo brak połączenia z komputerem a ona mi często się restartuje ,może macie jakieś pliki nowe firmware czy soft lub linki do nich ,jestem po prostu bezradny bardzo proszę o pomoc.
    marek216

Level 43  
    Program mio Desktop ci jej nie widzi ?
    RE64
    Level 9  
    Kochani nawigacja próbuje się łączyć i na ekranie navi widać postęp komunikacji komputer -nawigacja ,natomiast nie wiem czemu komputer jej nie wykrywa ,może ma ktoś linka do pliku firmware może wystarczyło by od nowa wgrać ten soft czy jak to się nazywa i było by po kłopocie pomóżcie proszę

Dodano po 44 [minuty]:

Nie wiem właśnie jakim programem to zrobić
    User removed account
    User removed account  
    RE64
    Level 9  
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\AFD\Parameters wpis DisableAddressSharing jest skasowany nie ma go w ogóle
    natomiast w urządzeniu nawigacyjnym połaczenie jest włączone nie wiem co się dzieje nigdy nie robiłem flesha mam na kompie program o nazwie
    Update Firmware_MIO_C720 może tym programem można po rozpakowaniu i wgraniu na kartę wystarczy włożyć do slotu nawigacji i i to oprogramowanie samo się wgra od nowa możecie coś podpowiedzieć ja nigdy tego nie robiłem domyslam się tylko że chyba tak to trzeba zrobić ? za wszystko wam bardzo dziękuję ale możecie mi proszę raz jeszcze podpowiedzieć,dać dobra radę bardzo bym prosił
    User removed account
    User removed account  
    RE64
    Level 9  
    Witam dziękuję bardzo za wczesniejsze odpowiedzi wracając do mojego problemu to dodam że w CONTROL PANELU brakuje mi tej ikony usb może brak tej ikony jest przyczyną ? jeśli tak to może jest jakiś sposób aby ją przywrócić
    User removed account
    User removed account  
    RE64
    Level 9  
    Dziękuje bardzo ale mam jeszcze jedno ostatnie pytanie.
    Jeśli podczas wgrywania Firmware z karty SD programem update Firmware Mio C720 nie przerwę wgrywania to rozumiem że nie uwalę urządzenia i nic się złego nie stanie z urządzeniem pytam bo chcę mieć pewność.
    bardzo proszę o odpowiedź
    User removed account
    User removed account  
    RE64
    Level 9  
    BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ mam dylemat i przyznam że mam pietra
    raz jeszcze dziękuję
    .ami
    Level 11  
    Witam,
    podłączam się pod temat. Moje Mio C720 po podłączeniu do komputera wyświetla na ekranie informacje o połączeniu i jeśli karta SD jest w urządzeniu to widzę ją pod Windows.
    Niestety nie widzę pamięci wewnętrznej. Wszystkie opisane metody w tym wątku nie pomagają. Problem w tym, ze nawigacja pokazuje problem z przepełnioną pamięcią i nie można uruchomić aplikacji (w tym programu nawigacyjnego).

Zapytam więc: gdzie znajdę firmware do tego modelu? Taki, który aktualizacje się z karty SD. Szukam już kilka dni i nie mogę znaleźć.