Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bang & Olufsen BeoPlay A3 - przenośny głośnik dla iPada

piokrza 08 Maj 2012 00:25 1172 0
  • Bang & Olufsen BeoPlay A3 - przenośny głośnik dla iPadaBang & Olufsen wprowadził do swojej oferty propozycję dla wszystkich tych którzy chcieliby poprawić jakość dźwięku ze swojego iPada. BeoPlay A3 to system głośniowy przeznaczony dla tabletu iPad. Stworzony przez duńskiego projektanta Steffena Schmellinga, głośnik ma unikalną konstrukcję. W przeciwieństwie do większości głośników do iPada, które utrzymują go w pozycji "stojącej", ten umożliwia włożenie go w całości do obudowy. Kształtem przypomina klin, który można postawić pionowo.

    BeoPlay A3 wyposażono w system stereo 2.1 z trzema 1/2-calowymi tweeter'ami i 2-calowym woofer'em, oraz wzmacniaczem klasy D. Technologia Adaptive Stereo Orientation rozpoznaje orientację głośnika i wybiera który z pięciu przetworników ma być w danej chwili aktywowany optymalnego rezultatu. Dzięki unikalnemu designowi, całość można położyć na stole, np. przy pisaniu lub postawić pionowo w trakcie oglądania filmów. Ponadto, korzystając z aplikacji budzika w iPadzie, można wykorzystać A3 do budzenia muzyką.

    A3 wykonano z tworzywa PC ABS i aluminiowej ramy. Występuje w kolorze czarnym. Współpracuje z tabletami iPad i iPad 2. Wbudowany akumulator ma pozwolić na 5 godzin odtwarzania. Po podłączeniu do sieci może ładować nie tylko własny akumulator ale również iPada.

    Źródło: http://www.bang-olufsen.com/beoplay-a3-launch-press