Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie kina domowego DVD do komputera

Clubbers 08 Maj 2012 17:45 1763 9
  • #1 08 Maj 2012 17:45
    Clubbers
    Poziom 2  

Witam mam problem z podłączeniem kina domowego Sony dav-dz100 które posiada gniazdo na antenę radiową i gniazdo Euro (chyba SCART). Moje pytanie brzmi w jaki sposób muszę je podłączyć abym mógł korzystać z głośników dołączonych do tego odtwarzacza DVD. Jakie złącza i jakie przewody. Najprościej chyba będzie je podłączyć pod kartę dźwiękową za pomocą jacka ale w jaki sposób z gniazda Euro?

0 9
  • #2 08 Maj 2012 19:08
    Pablo1964
    Moderator

Gniazdo Euro najczęściej pełni rolę wyjścia sygnału video do tv. Zintegrowane kina nie są przystosowane do podłączania do komputera.

0
  • #3 08 Maj 2012 20:05
    Clubbers
    Poziom 2  

Tak wiem że nie są ale czy jest taka możliwość podłączenie i słuchania samej muzyki za pomocą takiego adaptera i ustawić na IN Podłączenie kina domowego DVD do komputera przy czym podłączyć dwa chcinche biały i czerwony i zmienić na jacka i do karty muzycznej. Da rade w taki sposób posluchac muzyki na tym kinie?

0
  • #4 08 Maj 2012 20:10
    Pablo1964
    Moderator

Tylko w przypadku, gdyby gniazdo scart działało w obie strony. Ale w zintegrowanych zestawach KD raczej to się nie zdarza. Sprawdź w instrukcji obsługi, jaką rolę może pełnić to gniazdo.

0
  • #5 08 Maj 2012 20:26
    Clubbers
    Poziom 2  

http://www.sony.pl/support/pl/product/DAV-DZ100/specifications tutaj jest opisane jakie są wejścia i wyjścia już mam mętlik w głowie ponieważ gdy TV podłączam przez Euro to mam dźwięk w głosnikach z KD czyli dźwięk wchodzi do KD z TV a jeśli (to normalne) oglądam płytę DVD np wesele to obraz wychodzi do TV. więc jak to ma się do siebie?

edytowane

0
  • #6 08 Maj 2012 20:44
    Pablo1964
    Moderator

Jest wyraźnie napisane, że scart pełni rolę wyłącznie wyjścia. Czyli nie ma możliwości podłączenia komputera.

0
  • #8 08 Maj 2012 20:58
    Pablo1964
    Moderator

Tak, podłączyć można. Ale nie zadziała.

0
  • #9 08 Maj 2012 21:29
    prosiak22
    Poziom 22  

nawet sprawdziłem z ciekawości :) nie działa
    na moim nie ma nigdzie in jest tylko out
    więc może jakoś przez telewizor ? skoro piszesz , że masz dzwięk z telewizora do dvd

0
  • #10 09 Maj 2012 07:37
    Clubbers
    Poziom 2  

Przez TV zadziała ale w moim monitorze do PC nie ma wyjścia Euro :) Trudno. Dzięki. :)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo