Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Electrolux ESF 473 pilnie potrzebna porada i instruktaż

grace_woodstock 08 Maj 2012 20:49 2121 3
  • #1 08 Maj 2012 20:49
    grace_woodstock
    Poziom 2  

Witam!

Przepraszam, że niepokoję użytkowników, ale mam pilny problem. Otóż, wynajęłam dopiero co mieszkanie (dziś I dzień). Właściciel nie poinformował mnie jak korzystać ze zmywarki (Electrolux ESF 473) a bardzo potrzebuję jej użyć. Poza tym chciałabym się zwyczajnie nauczyć. W życiu nie miałam do czynienia ze zmywarkami więc w ogóle nie wiem jak się do tego zabrać. Próbowałam prosić wujka Google o pomoc, ale ani widu ani słychu instrukcji ani podstawowych informacji o używaniu tego modelu. Jedynie wyższe... niestety nie są one kompatybilne.

Jeśli ktoś miałby wiedzę na ten temat byłabym bardzo wdzięczna za podstawowe, łopatologiczne wręcz informacje co po kolei mam zrobić aby zadziałało :) Z góry dziękuję!

0 3
  • Pomocny post
    #2 08 Maj 2012 21:10
    Polar09
    Poziom 14  

te większe naczynia ukladasz w dolnym koszu, natomiast te mniejsze, miseczki, kubki itp. wsadzasz na górny kosz. najlepiej nie przeładowywać, tabletke wiadomo gdzie wlozyć :D i działasz. to nie jest wcale trudne.

http://www.e-manual.eu/pl/pobierz-instrukcje-...gi-bezplatnie-10/4262/electrolux-esf-473.html

jak sie chce to sie znajdzie heheheh pozdrawiam. I życze sukcesów w obsłudze zmywarki ;)

0
  • #3 08 Maj 2012 21:12
    grace_woodstock
    Poziom 2  

Baaaaaardzo dziękuję :D No jak widać moje metody poszukiwawcze też wymagają podszkolenia.

Dzięki jeszcze raz i idę "do garów" :D

0
  • Pomocny post
    #4 08 Maj 2012 21:15
    Polar09
    Poziom 14  

tylko jeszcze jedna rada ! nie ustawiaj na najwyższą temp. bo naczynia zdobione tracą stopniowo kolor ;)

0