logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia C2-01 vs Samsung C3530 - który lepszy do muzyki?

piotrek power 09 Maj 2012 21:21 1939 2
REKLAMA
  • #1 10879356
    piotrek power
    Poziom 27  
    Witam.

    Kończy mi się umowa w T-mobile w FON i pragnę wziąć nowy telefon za 1zł :)

    Wybór mam niewielki Nokia C2-01 albo Samsung C3530

    Głównie mi chodzi o muzykę, który z telefonów ma lepszy odtwarzacz.
    Obecnie mam Nokie 2700classic - ma średniej jakości odtwarzacz, ale słyszałem nokie c5 i gra ciszej, jak cicha piosenka to jest za cicho. Jakości nie sprawdziłem bo nie miałem słuchawek :D (to na czym słuchałem to trudno nazwać słuchawkami)

    A posiadam słuchawki KOSS - KSC75 piękna jakość z komputerem i SB Live
    W telefonie 2700c kiepsko, na odtwarzaczu BELLWOOD jeszcze gorzej.

    Zatem który z tych telefonów będzie lepszy do muzyki ?
    Telefonu używam do pisania SMSów, dzwonienia i słuchania muzy. Zdjęcia - jak nie mam przy sobie aparatu fotograficznego. Internet/ gry - 2 razy do roku :)

    Z góry dziękuję za porady.
  • REKLAMA
  • #2 10879417
    buscar
    Poziom 11  
    hej. w 100% polecam samsunga :) niestety dzisiejsza nokia to już nie jest to co kiedyś ;/ wymieniony samsung jest co najmniej klasę lepszy od nokii c2-01. C3530 wyposażony w metalową obudowę, sprawdza się genialnie do odtwarzania muzyki. szczerze mówiąc ten model nokii to lipa...2700 chyba lepsza :P niestety wykonanie obudowy i użyte materiały pozsotawiają wiele do życzenia. Natomiast przez zastosowany soft tel lubi się sam wyłączyć..za samsungiem przemawia też większy wyświetlacz ( z resztą lepsza jakość obrazu). jak masz do wyboru tylko te 2 modele to bez wahania SAMSUNG :)
  • #3 10879469
    kalberski
    Poziom 2  
    do słuchania muzyki moim zdaniem lepszy będzie samsung wydaje mi się że ma lepszą jakość dźwięku i jest głośniejszy dodatkowym plusem jest większa bateria, jeżeli chodzi o pisanie sms i dzwonienie to nokia ma wygodniejszą klawiaturę i bardziej intuicyjne menu.
REKLAMA