Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung galaxy s2 pierwsze włączenie,ciemny ekran-uszkodzona matryca? gwarancja?

amelgunt 09 Maj 2012 22:33 4600 4
  • #1 09 Maj 2012 22:33
    amelgunt
    Poziom 2  

witam,
    po odebraniu przesylki od kuriera ,rozpakowaniu telefonu (podlaczenie baterii) i jego wlaczeniu na ekranie pojawily sie ikonki, ale znacznie przygaszone, niemalze niewidoczne. ekran wyswietla tylko na niebiesko, natomiast na brzegach widac jakby dwie czarne plamy ktore skupiaja sie w na srodku ekranu.
    na moje babskie oko matryca jest uszkodzona, no ale wiadomo, nie mam odpowiedniej wiedzy.
    teraz pytanie, czy w takiej sytuacji telefon podlega gwarancji, bo uznac to trzeba za uszkodzenie mechaniczne a takie nie podchodza pod reklamacje. telefon reaguje na dotyk, wyglada na to ze wszytsko jest ok, poza tym ekranem.

prosze o odpowiedz
    pozdrawiam

Dodano po 5 [minuty]:

kurde mam zle przeczucia, ze przy odbiorze telefonu trzeba bylo sprawdzic czy telefon dziala przy kurierze i teraz zadna gwarancja mi nie przysluguje..

0 4
  • #2 09 Maj 2012 22:37
    mosmati88
    Poziom 23  

Zrób zdjęcia tego telefonu. Najlepiej byłoby otwierać przesyłkę przy kurierze ale wiem z życia że nie zawsze jest to możliwe. Zawsze można się dogadać z sprzedającym. Jakaś gwarancja jest na niego?

0
  • #3 09 Maj 2012 22:48
    amelgunt
    Poziom 2  

telefon jest fabrycznie nowy, przyszedl kurierem po przedluzeniu umowy

teraz widze ze juz nic sie nie wyswietla... wczesniej wyswietlalo sie cos na granatowo, no ale bardzo slabo.

tak przegladam fotki roznych pekniec to wogole nie przypomina to takich jak to http://mestar.pl/wp-content/uploads/2011/09/peknieta-matryca.jpg
    wygladalo to jak dwie przymglone czarne plamy, ktore skupialy sie w jednym punkcie, przez ktore bylo widac ledwo widoczne, ciemno niebieskie ikonki
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką. Przed wysłaniem wiadomości użyj przycisku "Pisownia" i popraw błędy. Proszę niezwłocznie poprawić swoje wiadomości. jever 23

0
  • #4 10 Maj 2012 10:48
    archi3
    Poziom 31  

Jesli nie uznaja Ci gwarancji musze Cie zasmucic. Wymiana lcd 550zl.

0
  • #5 12 Maj 2012 12:16
    Mzymon
    Poziom 14  

Pęknięcia w tym modelu nie wyglądają tak jak na załączonym zdjęciu bo w tym telefonie jest wyświetlacz AMOLED a nie LCD. Jak coś takiego potłuczesz to wyświetlacz robi się zupełnie czarny. Pęknięcia widoczne są najczęściej pod mikroskopem :) Pracuję w APSie Samsunga i miałem przypadek z plamami. Wymieniłem go w ramach gwarancji.

0