Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odtwarzanie filmów Telewizor LG 37" LCD 37LK430 może inna wersja

10 Maj 2012 10:11 1311 1
  • Poziom 13  
    Witam mam dziwny problem.
    Ściągnąłem sobie film przez torenty i na DVD chodzi ale przerywa audio a na telewizorze co ma usb chodzi ale zwolnione tempo a na 2 telewizorze co jest tej samej firmy co pierwszy telewizor i ten sam typ tylko trochę uboższy chodzi normalnie.
    O co w tym biega :?:
    Z góry dzienkuje za wszystkie odp. które będą :D
  • Poziom 24  
    Podpinam się pod tema ponieważ mam identyczny problem - pulsowanie dźwięku. Klient twierdzi, że od pewnego czasu telewizor podpięty przez HDMI do tunera satelitarnego wpada w "pompowanie" dźwięku co, bez wątpienia jest denerwujące a wręcz nie do korzystania z telewizora. Dostarczony do warsztatu telewizor uparł się i nie wykazuje tych objawów, wszystko jest OK. Profilaktycznie wymieniłem wszystkie kondensatory w zasilaczu. Klient telewizor odebrał i po niedługim czasie zatelefonował, że mankament nie ustąpił. Inny telewizor podpięty pod tuner satelitarny (klient nie posiada instalacji antenowej) zachowuje się normalne. Podpięcie "chorego" telewizora do tunera przez złącze scart wykazuje te same objawy ale tylko u niego, u mnie w warsztacie nie miał zamiaru tego pokazać. Zachodzi pytanie. Co może być powodem tych zachowań i czy bez wymiany płyty głównej jest szansa na usunięcie usterki (jeżeli jest to wina telewizora, bo zaczynam mieć wątpliwości)?.