Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmiana partycji przez Partition Magic, błąd i utrata dostępu do partycji

dr.Burski 10 May 2012 21:07 2331 9
    dr.Burski
    Level 14  
    Witam.
    Na 80 Gb dysku była jedna partycja zajęta w niecałych 20 %. Postanowiłem więc za pomocą programu Partition Magic zrobić drugą partycję o rozmiarze 20Gb. Wszystko poklikałem, i zrestartowałem komputer. Po ok 25 min. pracy wyskoczyły 2 błędy(ze zdenerwowania nie spisałem numerów błędów) i sugerowało naciśnięcie klawisza w celu uruchomienia ponownego komputera. Po ponownym uruchomieniu system (xp) zaczyna się ładować i reset.
    Po odpaleniu PM z dyskietki awaryjnej widnieje partycja 50 Gb i 20 Gb nie przydzielonych. Widać także w nim poziom zapełnienia pierwszej partycji. Po podejrzeniu dysku w systemie Windows partycję jest nie dostępna.
    Czy jest jakiś sposób odzyskania dostępu do dysku w celu skopiowania danych ??
    Pozdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Przedstaw swoją korespondencję z supportem producenta programu. Zobaczymy z czym oni sobie nie poradzili.
    kwantor
    Level 38  
    Najprościej podłączyć do drugiego komputera i użyć programu R-studio (płatny).
    jankolo
    Kwantor, kupisz mu ten program?
    kwantor
    Level 38  
    Nie, ale może go stać, to tylko 300zł.
    dr.Burski
    Level 14  
    Nie pisałem do producenta programu bo to potrwa a dane są dosyć pilne. Rozumiem, że nie ma innej możliwości jak format tak ?
    jankolo
    dr.Burski wrote:
    Nie pisałem do producenta programu bo to potrwa

Jak dobrze opiszesz problem to odpisują prędko.
    dr.Burski
    Level 14  
    Co do kompatybilności to nic nie pisałem o Windows 7 więc skąd taka odpowiedź?

Problem rozwiązany. Pomógł program test disk.
    Temat zamykam