Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

karta WiFi mini PCI do Itronix-a

11 Maj 2012 00:14 4097 6
  • Poziom 10  
    Witam kupiłem dedykowaną kartę do mojego laptopa. Karta ma dwa miejsca do podłączenia przewodów main i aux. Myślę, że te przewody to kabelki anten (proszę mi wybaczyć, ale jestem totalnym laikiem)
    W laptopie nie ma takich przewodów, więc proszę mi powiedzieć czy mogę podpiąć pod te gniazda inne przewody, które później zostaną schowane we wnętrzu laptopa ?
  • flexghzflexghz
  • Poziom 43  
    Do jakiego laptopa i jakie inne przewody?
  • flexghzflexghz
  • Poziom 10  
    laptop to Itronix IX260+. Chodzi o przewody, które są oryginalnie wpinane w gniazda o oznaczeniu main i aux na karcie WiFi, a których to przewodów w moim laptopie nie ma.
    karta WiFi mini PCI do Itronix-a

Dodano po 3 [minuty]:

korrus666 napisał:
    To są gniazda do anteny. Jeśli u Ciebie w laptopie nie ma przewodów do których można podłączyć kartę to znaczy też że nie masz anteny WiFi. Nie możesz sobie tam podłączyć jakichkolwiek kabelków.

A jest jakaś możliwość by to zmienić i by ta karta działała ?
  • Poziom 43  
    Rozbierales dokladnie sprzet i patrzyles, mozliwe iz sa gdzies podwiniete. Matryca byla wymieniana?
  • Moderator - Komputery Serwis
    Jeśli anten nie ma to po prostu kup takie montowane w matrycy - kanały do przeciągnięcia kabli na pewno będą, skoro w innych modelach są. W obudowie matrycy na pewno też przewidziano miejsce na takie. Kombinacje z podpinaniem byle jakich kabelków nie mają żadnego sensu. Jeśli byś kupował takie anteny to upewnij się, że kable mają wystarczającą długość - zależy ona głównie od wielkości matrycy, długości kanałów na kable i miejsca, w którym karta WiFi jest umieszczona w laptopie.
  • Poziom 10  
    Temat do zamknięcia. Kabelki przeciągnąłem po rozkręceniu laptopa