Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kosiarka NAC S420V-V falujące obroty.

zbyszek222 11 May 2012 09:34 10900 3
 • #1
  zbyszek222
  Level 9  
  Witam wszystkich.
  Mam problem z kosiarką NAC S420V-V.
  Stałem się szczęśliwym posiadaczem tego urządzenia ale coś się stało i teraz obroty falują. Odpala elegancko ale chodzi tak jakoś dziwnie zwalnia i przyspiesza.
  Zauważyłem że ta wajcha od regulatora obrotów jakoś tak dziwnie się rusza i nie może ustać na miejscu. może to te sprężynki coś są nie tego. Bardzo proszę pomóżcie bo tak kosić nie da się na dłuższą metę. Ponadto boję się żeby czegoś nie popsuć bo to nowa kosiarka. :?:
 • #2
  User removed account
  User removed account  
 • #3
  zbyszek222
  Level 9  
  Kosiarka jest nowiuteńka. Pracowała może ze 4 godziny a może nawet tego nie. Filtr jest czysty, świeca mówka. Kosiarka NÓWKA,to co może być zapchane czy niedziałające. No tak, kosiarka. Nie wiem czemu ta wajcha od regulatora obrotów tak nie może stać w miejscu tylko przyspiesza obroty i zwalnia. Myślałem o serwisie ale do Torunia jej nie zawiozę. Zresztą nie wiem czy regulacja jest objęta warunkami gwarancji.
  Jak możesz to pomóż bo śmiesznie to wygląda tak jeździć po ogrodzie jak by to był silnik diesla.
  Dziękuję

  Dodano po 3 [minuty]:

  Dodam jeszcze że od nowego tego nie było. Chodziła idealnie jak zaczarowana. W trakcie pracy ot tak sobie zaczęły obroty "falować" i tak już zostało. A jeśli chodzi o paliwo tak jest świeże.
 • #4
  User removed account
  User removed account