Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telefon kupić? Galaxy GIO, Nokia 500, e52, other?

11 Maj 2012 18:55 2282 5
  • Poziom 8  
    Witam. Poszukuję telefonu do kupna do 400zł.
    Zastanawiam się nad:
    Samsung Galaxy Gio
    Nokia 500
    Nokia e52
    lub jakimś innym...

Potrzebuję telefon głównie do smsów i muzyki. (WiFi też by się przydało)
    Zależy mi na jakości muzyki oraz wytrzymałej baterii.
    Czytałem wszędzie o tej nokii 500, i zamiast niej polecają Samsunga wave lub galaxy gio.

Czekam na komentarze. Serdecznie pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Witam moja propozycja to Sony Ericsson Live (WT19i) naprawdę godny polecenia telefon, cena w granicach 400-450 zł, posiada system operacyjny android , jakość audio znakomita super głośny czysty dźwięk.Procesor 1 GHz oraz 512 MB RAM co w zupełności wystarczy dla przeciętnego użytkownika, ponadto aparat 5 mpix z fleszem led , wyświetlacz o przekątnej 3.2 cali rozdzielczość 320 x 480 pix.
    Użytkuję go około 2 miesięcy i świetnie się sprawuje. Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Sony Ericsson Live (WT19i) dodam jeszcze , że bateria max 5 dni czuwanie i kilka rozmów,
    min 17 godzin GPS WiFi + kilka rozmów. Samsung Wave , system Bada ( z wysuwaną klawiaturą , nie pamiętam oznaczenia ) max 7 dni czuwanie
  • Poziom 8  
    Witam, głównie mi chodzi o muzykę na słuchawkach, bo raczej nie lubię (jak i inni) jak ktoś słucha muzyki na głośniku. Np. podczas jazdy w autobusie hehehe.
    Widzę pierwsza propozycja to: SE Live. Mój kolega go ma, telefonik fajny, ale jednak koszt na allegro z tego co widziałem sięga 500zł.
    Chciałbym coś tańszego, nie musi to być telefon o super extra wymaganiach, mi zależy tylko na muzyce (najważniejsze) i pisaniu smsów :)
    Co myślicie o Nokiach Xpress Music? Może ktoś się już spotkał i poleca jakiś model?
    Ważne by telefon miał złącze Jack'owe :)
  • Poziom 19  
    Heinz11 napisał:
    Witam, głównie mi chodzi o muzykę na słuchawkach, bo raczej nie lubię (jak i inni) jak ktoś słucha muzyki na głośniku. Np. podczas jazdy w autobusie hehehe.
    Widzę pierwsza propozycja to: SE Live. Mój kolega go ma, telefonik fajny, ale jednak koszt na allegro z tego co widziałem sięga 500zł.
    Chciałbym coś tańszego, nie musi to być telefon o super extra wymaganiach, mi zależy tylko na muzyce (najważniejsze) i pisaniu smsów :)
    Co myślicie o Nokiach Xpress Music? Może ktoś się już spotkał i poleca jakiś model?
    Ważne by telefon miał złącze Jack'owe :)

Źle spojrzałeś telefon SE Live od 400 zł.
    http://allegro.pl/listing.php/showcat?a_text_...fer_type=1&order=p&postcode_enabled=0&state=0
  • Poziom 8  
    A z nokii coś? Samsunga?