Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Silnik bocznikowy prądu stałego

olo.d 10 Jan 2005 04:25 2022 1
    olo.d
    Level 15  
    robie projekt na uczelni i juz wszytko policzylem zostalo sprawdzone i zatwierdzone to i sie ucieszylem ale okazalo sie ze mam do napisania czesc opisowa do silnika o takich parametrach.
    PN=24kW
    UN=220V
    IN=125A
    nN=750obr/min
    ma to zawirac opis metody przylaczen silnika tekiej mocy do sieci, sposoby regulacji pretkosci i rozruch silkika o takich mocach, zabezpieczenia. popare konkretnymi urzadzeniam dostepnymi na rynku. tylko ze tak wertujac ten internet to nizeznalazlem konkretnych firm i sprzetu do tego silnika ze wzgledu na moc. czy moze mnie ktos pokierowac jak moge zrealizowac opis nazwijmy to systemu zasilania,zabezpieczen i regulacji silnkia?
    pozdrawiam i dziękuje.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    jaruśjaruś
    Level 18  
    Proponuję skorzystać z oferty firmy APATOR-Toruń. Korzystałem z urządzeń tej firmy do napędów silników prądu stałego o mocach od 1kW do ponad 90kW. Obecnie nosi ta firma nazwę APATOR CONTROL ???. Można porozmawiać i poprosić o materiały biuro konstrukcyjne tej firmy.