Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję instrukcję obsługi telewizora Daewoo 20V1t IS

DJ.FOX 11 Maj 2012 21:54 2338 4
  • #1 11 Maj 2012 21:54
    DJ.FOX
    Poziom 9  

Witam,
    Poszukuję polskiej instrukcji obsługi telewizora daewoo 20v1t IS ( "I" - proszę czytać jako pionową kreskę nie zaś literę I). Serdecznie dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Grzegorz

• #2 20 Maj 2012 14:08
    DiZMar
    Spec od TV

Wersję angielsko i rosyjskojęzyczną masz Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany.

• #3 20 Maj 2012 16:34
    DJ.FOX
    Poziom 9  

Dziękuję serdecznie za wskazanie angielskiej i rosyjskiej wersji. Te ja również znalazłem za pomocą przeglądarki "Google". Niestety instrukcja nie jest dla mnie, lecz dla starszej osoby, która raczej sobie nie przetłumaczy na język polski.
    Ja próbowałem przetłumaczyć translatorem wersję angielską, to efekt był taki, że tłumaczy tekst niestety nie przenosi obrazków. Dlatego szukam wersji polskiej może ktoś ma będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Grzegorz

• #4 20 Maj 2012 20:07
    LeDy
    Poziom 43  

DJ.FOX napisał:
    Niestety instrukcja nie jest dla mnie, lecz dla starszej osoby, która raczej sobie nie przetłumaczy na język polski.
    Toż to normalny telewizor i na co komu instrukcja? Zaprogramuj go , pokaż gdzie się przełącza, robi ciszej i głośniej, gdzie wyłącza i wszystko.

• #5 03 Sie 2012 19:14
    DJ.FOX
    Poziom 9  

Witam,
    Dziękuję Wszystkim, którzy starali się pomóc mi rozwiązać problem telewizora a w szczególności instrukcji obsługi. W szczególności dziękuję "LeDy" poszedłem za Twoją namową i dokładnie tak zrobiłem i wszystko jest z telewizorem i jego właścicielem ok. Pozdrawiam Grzegorz.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME