Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam instrukcji obsługi do DTR Dyma 8 Grubościówka

Klimass 14 Maj 2012 07:44 13302 4
  • #1 14 Maj 2012 07:44
    Klimass
    Poziom 9  

Witam poszukuję DTR do urządzenia wielofunkcyjnego Dyma-8 to co jet na forum jest to instrukcja obsługi.
    jeśli ktoś posiada prosiłbym o pomoc bo jestem na etapie odnowy tego urządzenia :D

• #3 12 Wrz 2012 15:02
    Maskulanis
    Poziom 2  

Witaj Klimass
    Mam podobny problem jak Ty w znalezieniu DTR dla dymy 8 może w mniejszym zakresie bo tylko rozebrałem mechanizm kół zębatych od posuwu w grubościówce i teraz nie mogę go złożyć do kupy. Moja dyma jest z 1978r i nie ma ręcznej dźwigni napinania paska posuwu. Przeglądnołem tą instrukcję obsługi, która jest na forum ale ten mechanizm kół zębatych jes inny niż w mojej. Mam do Ciebie pytanie i prośbę
    -czy twoja dyma ma ręczną dźwignię napinania paska posuwu grubościówki,
    -jeśli jest bez dźwigni to mam ogromną prośbę abyś zrobił 3-4 zdjęcia tego mechanizmu kół zębatych i przysłał na mojego maila dom(malpa)agencjadom.pl
    Pomoże mi to uruchomić moją zabawkę.
    Pozdrawiam - Maskulanis

• #4 13 Wrz 2012 18:41
    azm-61
    Poziom 10  

Posiadam gdzieś DTR do DYMA i bodajże do DYMB choć ta druga jest już na elektrodzie, a lin do niej jest w drugiej wypowiedzi. Mam też gdzieś cały mechanizm ze starej DYMA bez dźwigni ręcznej, mogę poszukać ale za kilka dni. Jeśli nadal są potrzebne zdjęcia tego mechanizmu to proszę dać znać wtedy dołączę je do tematu.
    Tak na marginesie mechanizmy od DYMA i DYMB różnią się od siebie tylko dźwignią zwalniania napędu. Większych zmian konstrukcyjnych tam nie ma.

Andrzej

Dodano po 5 [godziny] 15 [minuty]:

Znalazłem mechanizm wyjątkowo szybko i zamieszczam tu jego zdjęcia. Może i innym użytkownikom tej maszyny też się przydadzą.

• #5 14 Wrz 2012 09:48
    Maskulanis
    Poziom 2  

Andrzeju
    Bardzo Ci dziękuję już sobie poradzę. Pozdrawiam - Maskulanis

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME