Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Premium 420 DCI zestaw wskaźników zegary

14 Maj 2012 22:27 3125 5
  • Poziom 20  
    Witam serdecznie problem z samochodem jak wyżej a raczej z zegarami.
    Autko kupione , więc podpoiłem do komputera NG3 testowanie itd chciałem zmienić język deski rozdzielczej na polski więc wybrałem parametryzację języka wybrałem odpowiednie trzy języki i ok. Proces parametryzacji się skończył 100% ok i zegary już się nie obudziły teraz ciągle się świeci tylko stop,dwa zakresy hamulca górskiego i na wyświetlaczu od radia po lewej stronie deski wyświetla się napis PB CONST nie zależnie czy zapłon jest włączony czy nie. Nic po za tym się nie uruchamia, dodam że wysterować mogę wszystkie elementy zegarów tzn. wskaźniki, kontrolki,wyświetlacze ale główny wyświetlacz tylko mignie i gaśnie. Diagnostyka ciągle jest ok i pokazuje zero błędów
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    Miałem drugie zegary i na nich zrobiłem też zmianę języka i wysypka drugi licznik to samo
  • Poziom 20  
    Nie mam dostępu do serwera
    Mam takie pytanko do czego służy W-data
  • Poziom 17  
    Do pobierania plikow z serwera. Drugi wyswietlacz albo slij kurierem to moze go obudzimy.
  • Poziom 20  
    Zegary które były jako oryginalne odpaliłem w innym samochodzie oczywiście w innej Premiumce po kilkukrotnej parametryzacji udało się.
    Drugie które były kupione na razie nie żyją ale jeszcze powalczę z nimi