Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sim lock Nokia 5310XpressMusic

15 Maj 2012 15:19 1531 5
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich;)
    Posłuchajcie mam ogromny problem.

Chce zdjąć sobie sim locka z Nokii5310 XpressMusic i gdy tylko włączam telefon pokazuje mi się komunikat czy włączyć telefon bez karty sim. gdy biorę że nie to mi się wyłącza, a gdy że tak to normalnie jest wszystko. i w tym problem. co mam zrobić żeby włączyć telefon tak aby dało się zdjąć tego sim locka?
    Proszę pomocy.
  • Poziom 30  
    Przeczytaj instrukcję obsługo. To normalne, że gdy się uruchamia ten model bez karty sim, telefon pyta czy chcesz go uruchomić bez karty. I normalnym jest, że po wciśnięciu "tak", telefon się uruchomi, a po wciśnięciu "nie" - zostanie wyłączony. Simlocka można zdjąć w komisie. Jeżeli masz dokumenty do tego telefonu to w salonach Plus, Tmobile, Play możesz próbować blokadę usunąć za darmo. Domowego sposobu nie ma.
  • Poziom 31  
    Masz jakiś box serwisowy, że chcesz sobie zdjąć simlocka ?
  • Poziom 33  
    klajda5654 napisał:
    co mam zrobić żeby włączyć telefon tak aby dało się zdjąć tego sim locka?
    Zeby zdjąć simlocka nei musisz właczać telefonu( teoretycznie).

U ciebie prawdopodobnie jest do wymiany korpus bo wogóle nie czyta Ci karty sim.
    Jakby czytało i był simlock było by telefon zablokowany, ograniczenia telefonu itp.
  • Poziom 18  
    Jak nie mając sprzętu serwisowego to nic sam nie zdziałasz i nie wiadomo czy to sl2 czy sl3 zależy jaki ma RM. Najlepiej oddaj telefon do komisu niech ci ściągną bo sam nic nie zrobisz lecz możesz uszkodzić.
  • Poziom 36  
    Developers napisał:
    Jak nie mając sprzętu serwisowego to nic sam nie zdziałasz i nie wiadomo czy to sl2 czy sl3 zależy jaki ma RM. Najlepiej oddaj telefon do komisu niech ci ściągną bo sam nic nie zrobisz lecz możesz uszkodzić.

Oznaczenie RM nie ma wpływu na to czy jest to SL2 czy SL3. Wersja softu oraz hash o tym decydują.