Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw audio - siada elektryka, focus mk1

roland601 15 Maj 2012 17:37 1004 4
  • #1 15 Maj 2012 17:37
    roland601
    Poziom 8  

Witam, mam w focusie mk1 zestaw apline v12 + hertz hsk, signat ram 3 mark 2 + hertz es300, radio jvc. Od kiedy dorzucilem zestaw z subem, zaczęły się pojawiać problemy z elektryka, tzn silnik odpala dopiero po drugim przekręceniu kluczyka, i to tez nie zawsze bo ostatnio coraz częsciej po probie odpalenia po np 3 dniach niejezdzenia siada akumulator calkowicie i gasna wszystkie kontrolki, wtedy musze poruszac pare razy klemami przy aku i za ktoryms razem odpala. Jest tez problem z bassem z tyłu - jak hamuje / nie dodaje gazu - bass z tylu sie wylacza i gra sam przod, jak dodam gazu bass wraca. Czy jest to kwestia aku (nie wiem ile ma lat) / alternatora, czy np zakup kondensatora zalatwilby sprawe? (moc zestawu tyl 350w + przod po 125 na strone)

0 4
  • #2 15 Maj 2012 18:05
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda

Podejdź do elektryka i po problemie.

0
  • #3 15 Maj 2012 19:51
    powalla
    Moderator CarAudio

roland601 napisał:
    wtedy musze poruszac pare razy klemami przy aku

Co tam ruszać? Tam ma być skręcone na maxa ! Stan aku sprawdzą Ci w 15 min w zakładzie elektryki samochodowej (sklep z akumulatorami) .

0
  • #4 15 Maj 2012 19:56
    roland601
    Poziom 8  

U mnie trochę luźno te klemy są, tzn da się nimi lekko ruszyć, spróbuję w takim wypadku to mocniej skręcić, a jak nie to faktycznie wybiorę się do elektryka

0
  • #5 15 Maj 2012 20:03
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda

Wymien od razu klemy.

Na 99% po naładowaniu akumulatora wszystko będzie wporządku.

0