Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie( )pobieranie papieru HP Deskjet 510

kiksik 10 Sty 2005 19:44 1440 4
  • #1 10 Sty 2005 19:44
    kiksik
    Poziom 14  

Witajce!

Mam taką zabytkową drukarkę HP Deskjet 510. Drukarka albo nie wciąga papieru albo jesli ma go więcej to bierze kilka kartek na raz. Co można zrobić tym 3 rolkom, które wciągają papier , macie jakieś patenty do regenracji tego zużycia, a mozę cos gdzieś podkleić (jak w separatorach w Laserjet?

Za wszelkie porady z góry Dziękuję.
    [h]

0 4
  • #2 11 Sty 2005 00:02
    bozio
    Poziom 22  

Czy na podajniku sa take korkowe kwadraciki? Jeśli tak to zobacz czy nie są one wytarte (Ja miałem taki problem w modelu 610) spróbuj je wymienić. Lecz nie dam głowy że pomoże na 100%.
    POZDRAWIAM.

0
  • #3 11 Sty 2005 10:24
    rafal_pal
    Poziom 11  

Przemyj separator a jesli jest juz bardzo wytarty no to obroc go o 180 stopni i poowinno pomoc , no chyba ze nie jest to wina separatora ;)
    Pozdrawiam

0
  • #4 11 Sty 2005 13:40
    ENDO MEDIA
    Poziom 10  

Witam

Można przyjąć, iż w przypadku nieprawidłowej pracy drukarek HP serii 500, 600 (problemy z pobieraniem papieru), w wielu przypadkach pomaga dokładne czyszczenie i konserwacja mechanizmu urządzenia. Jeżeli nie pomoże konserwacja, lub rozwiąże problem na bardzo krótki czas, należy niestety wymienić zużyte elementy na sprawne, lub nowe.

Pozdrawiam

0
  • #5 14 Sty 2005 21:30
    Jacki1
    Poziom 10  

Witaj
    Coż może to mało orginalne, ale kiedyś miałem podobny (zresztą on się powtarza) ale szczególnie właśnie z tym typem drukarki. I dostałem radę od mojego kolegi, który otrzymał ją od (i tu uwaga) serwisu HP, należy wziąść drobnoziarnisty papier ścierny i przeczyścić nim rolki, usunie się osad na rolkach powodujący poślizg. To działa sprawdzone (wada gumy)
    :)

0
  Szukaj w 5mln produktów