Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic TX-P46G30E vs Samsung PS51D550/D530

agryppa_pl 16 Maj 2012 15:55 1967 4
  • #1 16 Maj 2012 15:55
    agryppa_pl
    Poziom 2  

Witam. Mam problem, którą plazmę wybrać. Niedawno kupiłem dla rodziców Panasonic TX-P46G30E i wszystko super z jednym małym wyjątkiem - telewizor słabo radzi sobie z multimediami (konkretnie nie czyta standardowych napisów do filmów ładowanych z USB i muszę bawić się w scalanie co dla niektórych formatów plików video okazuje się problematyczne, przynajmniej dla mnie czyli słabo obeznanego z tematem). Z tego co czytałem Samsung PS51D550 nie ma takich problemów i czyta wszystko bez dodatkowych zabaw. Pytanie czy rzeczywiście będzie lepszy, bardziej wygodny pod tym względem? Drugie pytanie jakie są inne różnice między tymi tv (pomijając oczywiste czyli wielkość i 3D w Samsungu)? Co byście wybrali?

0 4
  • #3 17 Maj 2012 08:58
    agryppa_pl
    Poziom 2  

Dzięki za odpowiedź ale pytałem o wybór między tymi dwoma (trzema licząc z PS51530) modelami. Czyli w cenie do 3 tys. TV nie będzie wykorzystywany do gier, bardzo rzadko (jeśli w ogóle) do oglądania materiałów w najwyższej jakości. Głównie naziemna tv cyfrowa i DVD.

0
  • #4 18 Maj 2012 14:51
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Jak tylko do tych to będzie - ok

0
  • #5 21 Maj 2012 08:53
    agryppa_pl
    Poziom 2  

Ok będzie ten Samsung jak rozumiem? Mógłbyś jakoś uzasadnić? Czy także Samsung PS51D530 (w sensie czy różni się od D550 tylko 3D)?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo