Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telefon wybrać w Mix plusie?

jonaszsz4 17 Maj 2012 15:10 1803 2
  • #1 17 Maj 2012 15:10
    jonaszsz4
    Poziom 10  

Witam.
    Mojej żonie kończy się umowa w Mix plusie. Zastanawiam się jaki telefon dla niej wybrać. Interesują mnie 42 doładowania po 60zł - maksymalnie. Myślałem nad Sony Ericsson Xperia Neo V, Nokia Lumia 610 i HTC Wildfire S. Może być coś innego oczywiście. Dodam jeszcze że na telefon mam przeznaczone około 350zł. W tej chwili żona ma wysłużonego Samsunga Omnię II i chciałem wymienić go na coś lepszego, bardziej "świeżego". Z góry dziękuje za odpowiedzi. Bardzo proszę o pomoc.
    Pozdrawiam

• #2 20 Maj 2012 17:39
    MiroLord
    Poziom 19  

Ja mam w Mixie SE Neo V i mogę go z czystym sumieniem polecić. Wyświetlacz 3,7 cala, rozdzielczość 480x854 px, procesor 1 GHz, akcelerator grafiki Adreno 205.
    Fajny design i dobrze trzyma się w dłoni. Robi niezłe fotki, filmy nagrywa w HD. Do focenia urodzin czy imienin u cioci w sam raz ;-)

Wszystko chodzi płynnie i bez zacięć.
    Po zakupie tego telefonu od razu radzę kupić:
    - kartę pamięci micro SD 16 GB (z tym telefonem 8 GB może po paru miesiącach okazać się za mało), jak ktoś ma kasę to może kupić 32 GB. Do telefonu dołączona jest karta 2 GB co jest stanowczo za mało.
    - folię na wyświetlacz (koszt około 10 zł)
    - opcjonalnie pokrowiec (są dedykowane do tego modelu i taki polecam)

Polecane aplikacje:
    - Opera Mobile (dla mnie najlepsza przeglądarka do neta na telefony)
    - MX Player (player do filmów z pakietem kodeków, dzięki niemu odtworzymy niemal wszystkie formaty video. RMVB u mnie chodzi bez problemu. Łyka też filmy w Full HD i odtwarza bez zacięć)

Świetnie śmiga na Neonówce Asphalt 6: Adrenaline. Tylko uwaga - zajmuje ponad 500 MB na karcie :-)

Dla mnie ten telefon to strzał w 10 - idealny dla moich potrzeb. Ocena 10/10.
    Brać koniecznie w ofercie smartfonowej (z pakietem na neta).

• #3 21 Lis 2014 22:13
    jonaszsz4
    Poziom 10  

Temat rozwiązany.

Szukaj w 5mln produktów