Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Napęd do bramy Shark 600 - opinie użytkowników.

pacula79 17 May 2012 15:51 3929 5
 • #1
  pacula79
  Level 10  
  Witam,
  Chciałem zapytać czy miał już ktoś do czynienia z tym napędem do bramy garażowej tzn.chodzi mi o jego funkcjonowanie i awaryjność.Cena jest przyzwoita bo 600 zł. ale czy warto się na coś takiego skusić?
  Rozważam jeszcze Nice Shel 50 w cenie 693 zł.
 • #2
  mikus1982
  User under supervision
  Shark to lipa.Lepiej bierz Shella .Nice daje na to 24mies. gwarancji i nie ma u nich problemu z serwisem.Mają mnóstwo dealerów.
 • #3
  mrowaw1
  Level 1  
  Shark jest swietny, ma multi radio i sily mu nie brakuje. Zamontowalem kilkanascie i zadnych problemow!
 • #4
  prezes_ber
  Level 11  
  Ja używam Sharka 500 ale do bramy przesuwnej. Używam go jakiś czas i uważam że jest świetny. Solidnie wykonany (obudowa metalowa) jak na tą półkę cenową, do tego posiada wiele opcji takich jak np. regulowana siła otwarcia i zamknięcia lub zwolniony dobieg zamknięcia i otwarcia, których nie znajdzie się w automatach w tym przedziale cenowym. Dodam jeszcze że nie wystaje z napędu żadne ramie wyłącznika krańcowego ponieważ napęd oblicza odległości na podstawie punktu odniesienia w postaci magnesu. Do tego jest bardzo prosty w montażu choć muszę stwierdzić że instrukcja nie jest zbyt przystępnie napisana ale mimo to jak na pierwszy raz nieźle sobie poradziłem a jestem tylko domowym "dłubkiem".
 • #5
  kotbury
  Gantry automation specialist
  Tylko zadbaj o pewną gwarancję i sprawdzonego sprzedawcę - napęd ogólnie mało popularny i w odróżnieniu od NICE części nie uświadczysz (nawet do takiego taniutkiego i egzotycznego Chamberlaina ML500 coś tam można dostać - do tego Sharka absolutnie nic, poza tym to tylko mechanika - zawsze coś może paść)
 • #6
  Menio13
  Level 2  
  Witam mam pytanie czy naped shark 500 do bramy przesuwnej jest gdzieś dostępny?