Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
HELUPOWER
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Egzamin zawodowy - technik informatyk 2012

canibus 20 Cze 2012 14:03 184643 890
    Sofcik
    Poziom 14  
    nie widziałem zabardzo z tym folderem domowym , może jak by nazwali katalog domowy bym bardziej skojarzył to stworzyłem na C:\ dwa foldery i tam zrobiłem to może przynajmniej połowę mi zaliczą...

Btw po usunięciu wirusa pojawił mi się dysk... ale i tak w gpedit.msc opcję jeszcze wyłączyłem
  • HELUPOWER
    stafffek
    Poziom 10  
    Polecenie było coś w stylu: pracownik2 ma miec pełną kontrolę nad katalogiem domowym proacwnika1.

Katalog domowy to: C:\Documents and Settings\ nazwa_użytkownika
    Czyli w tym przypadku był to: C:\Documents and Settings\pracownik1

Wszelkie zmiany, z tym koszem, partycją robiłem za pomocą konsoli mmc + przystawka edytor zasad grupy.
    Eshadewu
    Poziom 2  
    Wykonanie wszystkich poleceń nie gwarantuje zaliczenia egzaminu. Wystarczy, że nie napiszę się paru zdań, które są zawarte w kluczu i można stracić bardzo dużo procent.
    Sofcik
    Poziom 14  
    Nie skojarzyłem folder z katalogiem i takie coś wyszło..

i zamiast C:\Documents and Settings\pracownik1 dałem C:\pracownik1

Mam nadzieję tylko ,że zdałem krąży koło głowy jakieś 85% :P ale <puk> <puk> by nie zapeszyć
    stefan992
    Poziom 9  
    A z koszem jak zrobiliście?
    Ja dałem prawy na kosz, właściwości i żeby od razu usuwało.
    Dobrze?
  • HELUPOWER
    Sofcik
    Poziom 14  
    A gdzie wpisaliście wskazania? na kartce czy w wordzie?
    Sofcik
    Poziom 14  
    Trzeba poczekać do wyników bo u mnie w wordzie pisali i każdy przekonany ,że w wordzie trzeba a na kartce to sie nie liczy...

ja napisałem na pracy

DOKUMENTACJA

VI Wskazania dla użytkownika
    -
    -
    -
    stefan992
    Poziom 9  
    Wskazania oczywiście piszemy na kartkach które dostajemy jako pkt. 6
    Eddy.END
    Poziom 10  
    w tym cke chyba ich po***, w zad 30 jak już zmieniają to powinni 2 odpowiedzi uznać
    grim26
    Poziom 9  
    ciekawe czy dadzą jakiś klucz sugerowanych odpowiedzi w etapie praktycznym
    ainer1985
    Poziom 9  
    swoją drogą w zadaniu trzecim praktycznym nowych użytkowników wrzuciliście w administratorów czy zaawansowanych użytkowników??
    mój nauczyciel powiedział że do administratorów by wrzucił
    a wrzucić arkusz z dzisiaj rano??
    grim26
    Poziom 9  
    wrzuć jak możesz :)

Dodano po 2 [minuty]:

jeśli chodzi o konta ja utworzyłem je z konta administratora i nadałem ograniczenia, potem wziąłem dodałem uprawnienia. Tak samo z folderem domowym pracownika1 w właściwościach dodałem pracownika2 i uprawnienia do pełnej kontroli nad plikami
    zdzinia1989
    Poziom 12  
    co do tego klucza. owszem jest w nim napisane jak oceniac, ale wiem ze egzaminator stara sie naprawde zaliczac jak widzi ze ktos ma dobrze cos na mysli tylko powiedzmy niezbyt zgrabnie to ubral w slowa. Dlatego trzeba pisac wszystko co nam przyjdzie na mysl na wszelki wypadek i nie ma rady musi byc dobrze :)
    grim26
    Poziom 9  
    ja się długo zastanawiałem jak rozwiązać problem z ikoną dysku c i potem musiałem tempo podkręcić. mam nadzieje, że egzaminator doczyta się po mnie i zrozumie moją koślawą gramatykę :)
    ainer1985
    Poziom 9  
    no to z dzisiaj trochę nie wyraźne zdjęcia ale nie mam jak inaczej zrobić :P
    Egzamin zawodowy - technik informatyk 2012 Egzamin zawodowy - technik informatyk 2012 Egzamin zawodowy - technik informatyk 2012
    radmar123
    Poziom 11  
    ile punktów przyznają za estetykę pracy, bo mogą mi tu trochę odjąć?
    grim26
    Poziom 9  
    i jeszcze jedno mi się nasuwa bo nie zostało w końcu doprecyzowane, punkty 1 2 3 4 i 6 robimy w wersji papierowej pisemnej a tylko punkt 5 w formie elektronicznej czyli screeny ?. Bo spotkałem się z opinią, że punkty 5 i 6 w wersji elektronicznej.
    kitor
    Poziom 34  
    ainer1985 napisał:
    swoją drogą w zadaniu trzecim praktycznym nowych użytkowników wrzuciliście w administratorów czy zaawansowanych użytkowników??
    mój nauczyciel powiedział że do administratorów by wrzucił
    a wrzucić arkusz z dzisiaj rano??

Ja wrzuciłem w administratorów, choć fakt, uprawnienia powerusera powinny im wystarczyć. Inna rzecz, że z tego co było widać po zeszłych egzaminach, zwykle trzeba było korzystać z lusrmgr.msc (użytkownicy i grupy lokalne), więc zwykłe dodanie konta z poziomu podstawowego panelu sterowania byłoby zbyt proste.

Ja zrobiłem wszystkie punkty na papierze, odnosząc się do numerów zrzutów, natomiast same zrzuty w wordzie też opisałem, choć ogólnikowo.
    ainer1985
    Poziom 9  
    a mieliście wirusa w 3 zadaniu??
    mnie uczyli że tylko screeny w wordzie i podpisy tam a zalecenia ręcznie na papierze
    zdzinia1989
    Poziom 12  
    nie wiem, ale napewno nie jest to duzo pkt, takze bez obaw mysle ze ok 2-5 pkt:)
    inforpiotrek
    Poziom 9  
    Jak te barany z cke będą tak zmieniać to się okażę że niezaliczę mam przewagę 1 punktem z ztego wynika!!!!
    dioxside
    Poziom 1  
    Przecież tam bedzie float... dno CKE. Typ int jest do liczb całkowitych, owszem ale jak pytaja w zadaniu że dla zmiennej bedącej wynikiem dzielenia dwoch liczb całkowitych no to przecież FLOAT!!! z intem nie wychodza liczby po przecinku i ten wynik jest nie poprawny bo 7:5 to nie 1 a 1,4!!.

Code:
    #include <cstdlib>

#include <iostream>

using namespace std;

int main()

{
       float x,y,wynik;

cout<<"wprowadz pierwsza liczbe :" <<endl;
       cin>>x;
       cout<<"podaj druga liczbe: "<<endl;
       cin>>y;
       wynik=x/y;
       cout<<"wynik to: "<<wynik<<endl;

system("pause");
       return 0;
    }
    radmar123
    Poziom 11  
    a robiliście screeny pokazujące wykonanie zadania (w zadaniu 2) tzn. po nadaniu uprawnień do folderu Trans-Speed pracwnikowi1 i pracownikowi2 logowaliście się na te profile i otwieraliście ten folder żeby pokazać że mają do niego dostęp i z tego screen
    dom12345
    Poziom 9  
    Znalazł ktoś może arkusze z firmy Czech-Pol? To był arkusz z 9:00 godziny. Tam było napisane o źle działającym zegaru w ktorym wyświetlała się tylko godzina , jednemu użytkownikowi nie działał przycisk z ALT+SHIFT żeby mógł dokonać wyboru języka. Jeżeli system był wolny od wirusów to oznacza że nie był zainfekowany system.
    dark223
    Poziom 9  
    Witam, kiedy beda wyniki z egzaminu praktycznego i gdzie??
    HuN7eR
    Poziom 11  
    Witam

Pisalem dzisiaj egzamin zawodowy praktyczny, Numer Zadania 3, po jakim czasie moge sie spodziewac udostepnionego klucza ? Orientujecie sie ? Na CKE raz publikuja a raz nie, widze ;)

Pozdrawiam