Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator BCS3104 - zapomiane hasło

18 Maj 2012 22:27 3090 2
  • Poziom 2  
    Witam,w jaki sposób mogę zalogować się do rejestratora jeśli hasło admin zostało zmienione i niestety nie zostało właściwie zapamiętane i zapisane, loginy 888888, 666666, defalut, zostały skasowane. Na płytce nie ma też guzika od "zimnego restartu" do ustawień fabrycznych. Czy jest jakiś sposób na reset całkowity, w tym loginów i haseł? Bateryjkę wyciągałem, ale niestety w tym modelu ten patent nie chodzi.
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Wg moich danych pozostaje tylko serwis. Przefleszują go na zewnętrznym programatorze. Jeśli hasło było zmieniane przez komputer i dłuższe niż 6 znaków to rejestrator zapamiętał tylko pierwsze sześć znaków. Nauka na przyszłość to pozostawić login 888888 z hasłem domyślnym lecz wyłączyć dostęp do niego przez sieć. Wówczas przy zapomnieniu hasła dla admin lokalnie będzie możliwość naprawy.
  • Poziom 2  
    Dzięki Robert za ukierunkowanie dotyczące ilości znaków jakie zapamiętuje ten rejestrator. Tym sposobem udało mi się wreszcie zalogować, ponieważ pamiętałem pierwsze w tym przypadku moje 8 z 14 liter/cyfr ze słowa - nowewgo hasła - które wprowadziłem ale go sobie nie zapisałem po zmianie. Tak więc jeszcze raz serdecznie dzięki za fachowe spojżenie na problem. A tak swoją drogą producent powinien montować na płytce - switcha z resetem do ustawień fabrycznych.
    Jednak problem uruchomienia rejestratora pozostaje (patrz wyżej: wizyta w serwisie) dla osób które kompletnie nie pamiętają nawet początku ich "nowego" hasła.
    Wobec tego temat zamykam i dziękuję za cenne wskazówki.