Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Politechnika Świętokrzyska/Politechnika Krakowska

19 Maj 2012 12:54 3420 3
  • Poziom 9  
    PŚk/PK
    Witam, w tym roku pisałem maturę i przyszedł czas na wybór uczelni. Chciałem się spytać najlepiej tam studiujących osób lub absolwentów o opinie o Politechnice Świętokrzyskiej czy jest to dobry wybór, jak jest z nauką i później z pracą. Chodzi mi głównie o kierunki: Elektrotechnika/Mechanika i Budowa Maszyn/Automatyka i Robotyka. Różne się opinie słyszało dlatego chcę się spytać osób najlepiej w tym zorientowanych. Biorę również Politechnikę Krakowską pod uwagę takie same kierunki i liczę również na opinie. Z góry dziękuję
  • Poziom 20  
    Może jakiś odzew usłyszymy gdy odświeżę temat:) Interesuje mnie to samo co kolegę wyżej tylko bez automatyki i robotyki. Biorę pod uwagę również energetykę.
    Jak z poziomem kształcenia, gdzie poziom kształcenia jest bardziej od technicznej niż teoretycznej strony?

A może AGH?
  • Poziom 10  
    Witam, odświeżam właśnie ten wybór, chcę studiować energetykę zaocznie gdzie będzie to energetyka bardziej praktyczna na politechnice świętokrzyskiej czy krakowskiej?
  • Poziom 10  
    zygfryd.W napisał:
    Biorę pod uwagę również energetykę.
    Jak z poziomem kształcenia, gdzie poziom kształcenia jest bardziej od technicznej niż teoretycznej strony?

A może AGH?

Mechaniki i budowa maszyn czy Energetyka na AGH to nie są łatwe kierunki. Polecałbym mechanikę na IMIRze. Niski próg jest mylący, po 40% nie ma po pierwszym roku.
    A jeśli chodzi o poziom to nie mogę porównać, bo studiowałem tylko na jednej uczelni. Mogę powiedzieć, że pracodawcy lepiej patrzą na AGH ;)