Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Linux Mint logowanie do poczty

19 Maj 2012 20:20 2062 7
  • Poziom 20  
    Witam.Zainstalowałem Linux Mint i mam z nim spore problemy.Nie moge sie zalogować na pocztę ani przez przeglądarkę ani przez programy np.Thunderbird.Gdy loguje się przez przeglądarkę dostaje komunikat ze przekroczono limit czasu.Thunderbird nie może wykryć ustawię ani nie przyjmuje ręcznych.Zalogowałem się na elektrodę ale gdy próbuje napisać posta przy wysyłaniu dostaje ten sam błąd.Tak jest na wszystkich stronach ze albo sie nie zaloguje,albo nie napisze posta ani nic nie wyśle.Ogólnie nie wiem co jest ponieważ na Windowsie wszystko hula.Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
  • Spec od komputerów
    Który mint i czy problem występuje tylko przy logowaniu a strony się otwierają normalnie ? Speedtest pokazuje normalną szybkość netu i ping ?
  • Poziom 20  
    Linux Mint 11.Problem występuje albo przy logowaniu (gmail,allegro) albo jak w przypadku elektrody mogę się zalogować ale nie mogę wysłać posta.Logowanie do poczty wygląda tak ze dostaje komunikat Loading please wait... i po prau minutach przekroczono limit czasu. Ogolnie internet śmiga.

Dodano po 31 [minuty]:

TEST

Dodano po 1 [minuty]:

Oo z opery moge wyslac posta ale dalej nie mogę sie zalogować na poczte.
  • Spec od komputerów
    Jak to wygląda na przeglądarce midori zobacz.
  • Poziom 20  
    To samo
  • Spec od komputerów
    A jak jest w dowolnym linuksie live bez instalacji ?
  • Poziom 20  
    Witam po dłuższej przerwie. Niestety nie mam jak sprawdzić innych dystrybucji bo ich nie posiadam ale problem dalej pozostał.Przez gmail.com nie mogę się zalogować w żadnej przeglądarce ,ale klient poczty w operze działa,Thunderbird ( ani inne programy tego typu)nie wykrywa ustawień automatycznie ani nawet ręcznie wprowadzonych nie chce przyjąć.
  • Poziom 20  
    Witam.Problem rozwiązany.Okazał się nim router wifi ,po podpięciu się bezpośrednio kabelkiem do routera od radiówki problem ustąpił także winowajca znaleziony.